Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki milyen elektromos nyakörvet...

Ki milyen elektromos nyakörvet használ a kutyájánál?

Figyelt kérdés
Tanítási céllal vennék elektromos nyakörvet de a 15000Ft-tól a végtelenig látok árakat és különböző márkákat. Kinek melyik vált be? Köszi szépen a válaszokat!

2016. jan. 17. 12:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
21%
Ne vegyél elektromos nyakörvet, a kutya anélkül is tanítható :C
2016. jan. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
nem hasznélom, ugyanis bütetés, mint sem nevelés...Véleményem!
2016. jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Trafó1 ***** válasza:
Én semelyiket, de a láthatatlan kerítés nevűt ismerem és az bevált, a kutyák szépen távol maradnak a tiltott területtől.
2016. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Trafó1 ***** válasza:
59%
Csak jutalmazással nem lehet mindent elérni a kutyáknál, és rengeteg időbe telik megtanítani valamit, lehet akkor sem érsz el eredményt mert ha nem vagy otthon nem viselkedik úgy ahogy szeretnéd, ésszerű keretek között van alapja az elektromos nyakörvnek, humánusabb mint megkötni.
2016. jan. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Erről sportkutyást, szolgálati kutyakiképzőt kellene megkérdezned, aki ért ehhez. Illetve egyedül ne használd! Egyébként nem ördögtől származó ez sem, csak tudni kell használni. Az biztos, hogy nem kezdő gazda kezébe való, és nem családi kutyához kell!


Csak kíváncsiságból kérdezem, mire kellene?

2016. jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
A kutya viselkedésével addig nincs baj amíg itthon vagyunk, de mihelyt mindenki elment itthonról úgy hozzá kezdi az ugatást hogy 8-9 órába végig nyomja. Nincs semmi az utcába vagy a környéken amit tudna ugatni. Az idősebb kutyának semmi baja. Mihelyt látja hogy valaki jön haza, egyből csöndbe marad. Ezt az ugatást szeretném kiküszöbölni mivel már feljelentésig jutottunk már mivel a 3 szomszédot zavarja akinek kis gyereke van.
2016. jan. 17. 12:50
 7/30 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen választanék.

Én terveztem venni, de sosem szántam rá annyi pénzt, hogy meg tudjam venni, a gyakorlatokat azonban sikerült megtanítanom más módszerekkel.


Egy feladat van, amihez nem tudok hozzászólni, hogy a kutya imádja mancsolni a z üvegajtót kívülről.

Ha én is kint vagyok már nem csinálja...

2016. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Trafó1 ***** válasza:
Terület elkerítésre próbáltam villanypásztort használni korlátozott sikerrel, átugorja, átbújik alatta, a láthatatlan kerítés jobb.
2016. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Ugatás gátló nyakörvet használhatsz, de ez leginkább szeparációs szorongásnak tűnik. Olvass utána első körben.
2016. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Trafó1 ***** válasza:
2016. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!