Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős kortól lehet a...

Mennyi idős kortól lehet a kutyát kutyasuliba vinni? Ajánlanátok nekem jó kutyasulikat?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy mennyi idősnek kell lennie egy kutyusnak ahhoz, hogy lehessen vele kutyaiskolába járni? Illetve tudnátok e nekem jó kutyaiskolákat ajánlani Budapesten vagy Érden?
2016. jan. 17. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Legalább 3 oltása legyen meg, ez általában úgy 12 hetes korára van meg a kutyáknak, ha a gazda tartja az oltási programot.


Érden az Ebdorádót ismerem egyedül, de azt csak ajánlani tudom! Ott profi csapat van.

2016. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak sulik, ahol szuper kutyaovis foglalkozások vannak (mi az Akela kutyaiskolába járunk és nagyon szeretjük, szuper az ovodájuk, bár mi már kezdő tanfolyamosok vagyunk), amikor azt mondja az állatorvos, hogy mehettek közösségbe, akkor már viheted is suliba!
2016. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!