Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes skót juhász nappal...

10 hetes skót juhász nappal kint, este bent?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hetes skót juhászom, aki napközben a fedett terasz egy elkerített részén van, kibélelt kosárban, melegítő palackkal, szőnyeggel meg mindennel, este meg bent a lakásban, aho láthatóan bazi melege van. Szerintetek mi legyen? Napközben kint nagyokat alszik, este meg bent láthatóan minden baja van. Mit csinálnátok tapasztalt kutyatartók?

#tél #kölyök #Skó juhász
2016. jan. 17. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Benn nincs valami hidegebb helység? Előszoba, pince, bármi? Én még nem merném kinn hagyni, de az sem jobb ha túlfűtött helyen van. Az nem lehet hogy nappal túl sokat alszik és este nem bír? Az én kutyáim is mindig rendetlenkednek este ha nem mozgatom le őket eléggé. Lehet vele is csak megfordult a nap :)
2016. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs. Kb. mindenhol egyformán 22 fok van. Lehet, hogy sokat alszik, de az utolsó etetés előtt és után is elég sokat játszottunk a kertben és hát kiskutya, csak el kéne fáradni :) De inkább az látszik rajta, hogy nyűglődik. Lefekszik, felkel, iszik, visszafekszik majd megin fel és iszik. Sajnálom szegényt, de kitenni nem akarnám én sem, főleg hogy elég kemény mínuszokat írnak. Még csak pár napja van nálam, szóval lehet én is túlreagálom :))
2016. jan. 17. 20:58
 3/11 tothp ***** válasza:
A skót juhásznak elég masszív bundája van már kölyökkorban is. bent valószínüleg melege van.
2016. jan. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A tenyésztőnél hol voltak a kicsik?
2016. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tuti melege van, ez látszik. Az a kérdés, hogy egy 10 hetes kölyöknek is elég masszív ahhoz, hogy kint legyen? Attól félek, hogy hiába van neki mindenféle szőrös, meleg cucca...ha álmában forgolódik, kitakarózik, van, hogy félig kilóg a helyéről, akkor nem fázik meg? Illetve a vizet sem hagyom kint szívesen, mert pillanatok alatt jéghideg lesz és nem örülnék, ha torokgyulladással indítanánk első közös hetünket :))
2016. jan. 17. 21:17
 6/11 A kérdező kommentje:
8. héttől már kint, de azt mondta, hogy ha nagyon hideg lesz, szerinte vigyük be. Na most mi a kölyök skót juhásznak a nagyon hideg? :) Nekem a -3 alvásra, már hidegnek számít.
2016. jan. 17. 21:19
 7/11 anonim ***** válasza:
kapjon egy jól szigetelt házat.
2016. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne parázz, hogy melege van. Majd hozzá szokik. Én is anno januárban hoztam haza szőrös nj-t. Kint született, kint volt végig, persze, jó kis szalmával bélelt kuckóba húzódhattak vissza a kölykök.

Mivel én eleve lakásban tartottam azonnal, melege volt, még szép. Megtalálta az előszobaajtót és ott dekkolt a legtöbb ideig. Idővel hozzá is szokott a benti meleghez valamicskét. Engedd meg neki, hogy megtalálja a számára hűvösebb helyet.És ne foglalkozz vele, ha éjszaka jön-megy. Max szólj rá, hogy feküdjön le.

2016. jan. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végül persze elaludt, mert nagyon fáradt volt.
2016. jan. 18. 08:11
 10/11 tothp ***** válasza:

Kell neki egy jó kis házikó, amit be tud fűteni a saját testmelegével.

A minusz 10-et simán viszi.

2016. jan. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!