Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámat most csaszarozták. A...

Kutyámat most csaszarozták. A kölykök nem érdeklik. Most nemrég ébredt fel de minél távolabb akár tőlük lenni. Gondolom azt hiszi nem az övé. Mit tehetek? Elfogadja?

Figyelt kérdés
Tejport nemsoká veszünk, de mi nem tudjuk felnevelni őket.
2016. jan. 18. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7511487-segit..

olvastam a másik kérdésed is. gondolom állatorvos végezte a műtéteket, miért nem hívjátok fel most őt?


"de mi nem tudjuk felnevelni őket."

hát pedig muszáj lesz,hogyha az anyuka nem foglalkozik velük. én is etettem már fecskendőből kismacskát, muszáj volt,hogy túléljen.

2016. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt a napot még nem érőltetjük. Tápszert fognak kapni. Megpróbáljuk fokozatosan szoktatni hozzá őket.
2016. jan. 18. 11:51
 3/9 kutyamutyi ***** válasza:

Azzal nincs talasztalatom, hogy ilyenkor az anyai osztone elojon-e minden esetre furcsa, hogy ivartalanitottak egybol szules utan. Volt valami egeszsegugyi oka?

Szoval ha a kicsik esznek es gyarapodnak semmi baj. Ha egyutt vannak az anyukaval egy falkaba tartozonak erzi magat a kolykokkel (ez a minimum) es az sem lehetetlen, hogy elotornek az osztonei, hiszen ivartalanitott kan kutyarol is lattam videot, ahogy egy kiskacsat nyalogat, gondozgat. Es a falkaban is termeszetes hogy a kolykok nevelesebol mindenki kiveszi a reszet, persze normalis esetben csak a kicsi idosebb korukban kerulnek a falka koze.

Egyenlore hagyd alakulni a dolgokat:)

2016. jan. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2016. jan. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

[link]


Remélem azért, hogy ez elég lecke volt ahhoz, hogy megtanuld, hogy a tenyésztés a tenyésztők dolga, és nem abból áll, hogy összeteszünk két kutyát...

2016. jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem garantált, hogy elfogadja.

Ilyenkor pedig a tulajdonos (tenyésztő) dolga és kötelessége felnevelni a kölyköket.

Legközelebb erre az eshetőségre is gondolj, mielőtt elleted a kutyádat.

2016. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tápszer van, ha kell felneveljuk őket. Anyával várunk pár napot még, hátha.
2016. jan. 18. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Pár napot nem kell várni, mert addigra nem lesznek élő kölykök...
2016. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A kölykök megvannak. Azzal várunk pár napot hogy elfogadja e.
2016. jan. 19. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!