Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az angol bulldog mennyire...

Az angol bulldog mennyire veszélyes gyerekekre?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan veszéjel amilyennek mondják?

2016. jan. 19. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég veszélyes, mert túl horkolja a gyereket, és talán a gyerek éjszaka felébred a nagy horkolás hangjára.
2016. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy sehogysem nevelt szatyor kutya veszélyesebb egy gyerekre mint egy olyan pit vagy staff amivel foglalkoznak, nevelik, tanítják, lemozgatják, és tudja hol a helye a családi hierarchiában.
2016. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahol laktam, ott a lépcsőházban volt egy. A legnagyobb veszélye az volt a drágának, hogy megbotlasz benne és eltaknyolsz.

A kutyádat NEVELNED kell. Te vagy a felelős érte.

2016. jan. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk most van először ilyen kutyánk, 8,5 hónapos szuka.

Imádnivaló, mókás kutya. Nagyon fontos a nevelés minden kutyánál, meg a szocializáció, de én nem nagyon tudom elképzelni ezekről, hogy veszélyesek lennének. Annyira helyes, jólelkű. 2 gyerek van(7,5 és 4,5 évesek), sokat játszanak vele. néha annyit csinál, hogy felugrik, és "repülés" közben arcon nyalja a kisebbiket! :)

2016. jan. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És a gyerek mennyire veszélyes az angol bulldogra???



Az én pit keverékemre veszélyesebb volt a gyerek 1-2 évesen, mint fordítva. Aztán mindketten megtanulták az együttélés szabályait.


Egy jól nevelt kutya nem veszélyes senkire.

2016. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát nekem angol bulldogom van és 2 gyerekem. A kutyára még soha nem kellett szolnom ,hogy ne bantsa a gyereket, a kisebbik fiamra annál többször! De akár hogy nyuzza soha meg se morogta! Egy fenti hozzászolást alátámasztanék . Horkolásban , na abban veszéjes ,nincs párja szerintem a szomszéd épületekben is hallani.:)))))
2016. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!