Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szőnyeget ajanlotok...

Milyen szőnyeget ajanlotok labrador melle?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnek venni olyan hosszabb szorosebb szonyeget. Nem hullik a szore csak termeszetesen.

Van valakinek ilyen szonyege kutyus mellett? :)


2016. jan. 20. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen. Max. olyan szobába teheted be, ahova nem jár a kutya, de úgy is necces. Sajnos a pihe-puha bolyhos szőnyeg nem kompatibilis a kutyatartással, ez talán az egyetlen dolog, amiért néha szeretnék kutyamentes övezetben tartózkodni. :'(
2016. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az Ikeában vettünk, olyan rövid szőrűt, abban nem csomósodik a szőr. Kétnaponta porszívózok, de simán lehet a földön kúszni-mászni, szőnyegen fetrengeni. A hosszú szálú szőnyeget én nem merném kutya mellé, de ha mondjuk készen állsz minden reggel-este átposzívózni csak a szőnyeget... akkor végül is oké. Én lusta lennék.
2016. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk ilyen szőnyegünk van Havanese mellett. Néha 1-1 szálat kihúzkod belőle egyéb baj nincs.
2016. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A labi rövid szőrűnek számít. Még természetes hullásnál is a rövidebb szőr igen erősen bele tud állni mindenbe. Azt kiszedni egy nagyon hosszú szálú szőnyegből, nem lehet könnyű.
2016. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha a kutya színéhez passzol a szőnyeg, és nem látszik benne... :D :D
2016. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:D koszi.

Hat tudjatok en minden este porszivozom. Ritka ha nem. Rendmanias vagyok. Annak meg egy kutya... Na szoval.


Nemtudom. Annyira tetszenek ezek a szonyegek. Tenyleg minden nap van porszivozva.

Csak nemtudom hogy pl a porszivo nem tepi ki a szort a szonyegbol ha ilyen gyakran lenne takaritva?

2016. jan. 20. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én a helyedben olyan szőnyeget szereznék be - elsősorban passzoljon színben a helyiséghez - viszont, szerencsére már lehet bőven válogatni természetes anyagú, nagyon szép szőnyegek között ami a a kutyának is jó és tisztítani is egyszerű. Az IKEA-ban jobb minőség a KIKA-ban drága de vacak a választék:)


Üdv. egy másik rendmániás

2016. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!