Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhes kutyát fogadtunk...

Teak85 kérdése:

Vemhes kutyát fogadtunk örökbe persze nem tudtuk. Van akinek oda tudom adni a kölyköket?

Figyelt kérdés
Nem hivatalos örökbefogadók vagyunk, hozzánkerült a házunknál a hidegbe és ittmardt ünnepek alatt. Januárban elvittem orvoshoz, van benne chip, mire utánajártam hogy került ide elkéstünk a műtétről. Szegényt kidobták mert szoc-otthonba került a gazdája. Tibeti terrier keverék. Nem vagyunk szadisták, olyanok kíméljenek, hogy üssem agyon stb.

2016. jan. 22. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha még időbe vagytok akkor ivartalanítsd!
2016. jan. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Felrakod őket facebookra, és reménykedsz. Felveheted a kapcsolatot a közeli menhellyel is, hogy segítsenek hirdetni a kölyköket. Igazából segíthetnek az ellátásukban is (oltás, féreghajtás, kölyöktáp), és ha van helyük, akár be is fogadhatják őket kicsit nagyobb korukban, bár erre azért ne vegyél mérget.
2016. jan. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint már meg kell, hogy szülessenek. Utána majd műtve lesz persze. Felajánlotta a doki, hogy amelyik nem kell elaltatja, lehet, hogy ez lesz de nem szívesen tenném ha már a világra jöttek. Jó lenne helyet találni nekik.
2016. jan. 22. 09:11
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Az utolsó pillanatig ivartalanítható a szuka vemhesség alatt.
2016. jan. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

Ne altass el kölyköt, pláne ha egészséges! Az anya pont annyi kicsire van felkészülve, amennyi a világra jön.

Hirdessétek a piciket, ahol csak lehet. Facebook, akár apróhirdetési oldalak is, illetve lehet a környéken plakátozni is.

Kitartást és egészséget!

2016. jan. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

"Az anya pont annyi kicsire van felkészülve, amennyi a világra jön."

De szép is lenne. De sajnos mivel a drága jó szaporítók kifejezetten a túl nagy alomszámra szelektálnak, kétlem, hogy ez manapság megállná a helyét. Meg amúgy odakint a vadonban sem nagyon marad életben minden kölyök. Szóval nem, ez nincs így.

2016. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%

Attól, hogy nincs így meg úgy, nem játszhat istent senki, hogy más élőlény életéről vagy haláláról döntsön. Ha megszülettek, megszülettek, kész. Egészséges, újszülött kutyát elaltatni... Eszembe sem jutna.

Az egy dolog, hogy a természetben is elpusztul kölyök. Ott nincs ember, aki segítsen. De ez nem a vadon, hanem egy állatorvosi rendelő. :P

2016. jan. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki jobban járna -leginkább a kölykök- ha még most elvinnéd ivartalanításra. Ingyen kölyköt könnyű elosztogatni, ha mindegy neked, ki viszi, csak vigyék. Ha meg akarod nézni, hová kerül, neadj isten még szerződést is írsz, hónapokig a "nyakadon maradhatnak". Arra nem tudom, fel vagy-e készülve, hogy az oltás, chipezés, féreghatás, ha úgy alakul császár mennyibe kerül? Van alsó hangon 100 rugód rá? Hidd el, ilyen döntést senki sem hoz meg szívesen, de akkor is az a nagy büdös igazság, hogy még mindig ez a leghumánusabb döntés. Mivel a dokid nem vállalja már a műtétet, ha megírod hol laksz, segítek normális dokit találni, aki megműti.
2016. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
1 kiskutyát hagyjatok alatta, a többit altassa el az orvos, rögtön születés után. a keverék kiskutyáknak mindig lutri a jó gazda, meg egyáltalán nagyon nehéz örökbeadni őket.
2016. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én se mondtam, hogy altatni kéne. Csak hogy amit mondtál, az nem igaz :)
2016. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!