Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit gondolnátok, ha látnáto...

Ti mit gondolnátok, ha látnátok egy babakocsiban lévő kutyát?

Figyelt kérdés
Mi jutna eszetekben? Hogy reagálnátok?
2016. jan. 22. 10:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Beteg kutyánál szerintem kiváló ötlet. Múltkor is összefutottam eggyel, nem emlékszem pontosan, hogy babakocsiban volt-e, vagy csak valami hasonlóban, mindenesetre öreg nehezen mozgó kutya volt. Ha valami izgit látott, kiugrott (az alja úgy tíz centire volt a földtől, szóval nem kellett nagyon erőlködnie), körbenézett, haverkodott, és ha megunta, visszamászott. Így mégiscsak ment a csapattal, szaglászott, nézelődött, mászkált, amennyi neki kényelmes volt, de nem kellett túlzásba vinnie.

Ha mondjuk olyan babakocsiban látnám meg, amibe csecsemőket szoktak rakni, hogy ha akar se tud kimászni belőle, arra már kicsit furcsábban néznék, de végső soron azért megérteném. Jobb az is, mint az otthon ülés.

2016. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Akumi, hol lehet olyan kocsit szerezni? Mondjuk ki nem ugrálhatna belőle... az tilos neki :)
2016. jan. 22. 11:54
 13/16 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

A csiviket, yorkiekat, egyéb kis kutyákat táskában és kocsiban "sétáltató" gazdiktól rosszul vagyok...amit ők művelnek, az is állatkínzás, csak a másik véglet...nulla mozgatás, lelki terror viszont van...hiszen nem kutyaként tartják őket...eltorzul teljesen a viselkedésük :(


Sérült kutyát így szállítani teljesen más, megértem! A Népligetben láttam egyszer egy bénult hátsó felű nagy testű kutyát, a hátulját kocsira erősítették és ment szépen :)


Viszont kérdező, ha erdőbe szeretnétek kirándulni, a babakocsival nehéz lehet :)

2016. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Beton út van végig, de erdős, fás közegben. Oda rendszeresen járunk, de gyakorlatilag szinte sehova nem tudom vinni, mert nem tud sokat sétálni... Nyáron megkíséreltem táskában vinni magammal Egerbe, de gyakorlatilag kínszenvedés volt nekem, mert majd 8 kiló...
2016. jan. 22. 14:54
 15/16 Manka68 ***** válasza:

Találtam egy ilyet :

[link]

Szerintem jópofa. :-)

2016. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kutyás webáruházakban van néhány ilyen cucc, nézz körül :)
2016. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!