Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya mellé vadászgörényt?

Kutya mellé vadászgörényt?

Figyelt kérdés

Láttam már olyat, hogy együtt játszott kutya, és vadászgörény.. Nagyon szeretnék egy vadászgörényt, de sajnos a kutyusom eléggé kiszámíthatatlan, ha őszinte akarok lenni... Kistestű pincser-csivava keverék 6 éves lány. Volt egyszer vadászgörényünk, de nem tudtuk neki biztosítani azt, ami kellett volna neki, illetve a kutya miatt is féltünk... De most van elég pénz, és reméljük a kutya is megkomolyodott a feladathoz... Valakinek van tapasztalata? Amikor kiengedtük a vadészgörényt, akkor a kutya ráugrott, de nem vártuk meg, hogy agresszív, vagy játékos legyen.. Túlságosan féltünk attól, hogy agresszívan fog viselkedni. Egyszerűen csak ráugrott. A másik, hogy egész nap a kutya a vadászgörényt nézte, és sírt utána... Ez normális dolog?:D

Előre is köszönöm.



2016. jan. 22. 17:29
 1/3 Player589 válasza:

1.Szerintem nem kéne.

2.EZ OMG EZ MI??????????????????

2016. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Első! Jó, nem úgy értettem..:D Hanem hogy egész nap, megállás nélkül..?
2016. jan. 22. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Össze kell őket szoktatni. És onnan sima a pája xd
2016. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!