Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utaztatok már a kutyusotokkal...

Utaztatok már a kutyusotokkal tömegközlekedésen? Hogy viselte?

Figyelt kérdés
Kistestű vagy nagytestű kutya?

2016. jan. 23. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyar vizslával vonaton. Szegény nagyon be volt szarva.
2016. jan. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kistestű, vonat, busz. Aludt a lábam mellett. :)
2016. jan. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Német juhász . Nagyon sűrűn busz, villamos. Időnként vonat.

Ez is rutin, mint a sétáltatás.

2016. jan. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém keverék kutyus nem túl nagy 17 kiló, nagyon félt a villamoson remegett. A kocsikázáshoz van szokva azt imádja.
2016. jan. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kuvasz.

Helyközi busz és vonat is.

Az újfajta, nem-csuklós buszokon szegény csak a lépcsőn fér el. Legtöbbször liheg, mint az őrült, csöpögteti a nyálát, mert melege van szegénynek, de jól viselkedik, lefekszik, ha van hely. Kínos kicsit, mert száll a szőre és körülöttünk mindenkit belep a fehér pihe... valamint egyszer leugrottunk korábban a buszról, hogy elengedjük a többi leszállót, aztán a kiskutyám nem akart visszaszállni. :)

Vonaton nagyobb a hely, nincs olyan zsúfoltság, mindenkinek kényelmesebb.


Amúgy szerintem összességében élvezi a dolgot, főleg ha nincs nagy meleg. A szájkosárért persze nem lelkesedik, de hát muszáj.

2016. jan. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A kuvaszos vagyok.

Az kimaradt, hogy autózni meg gyűlöl. Nem lehet beimádkozni a kocsiba, úgy kell bepakolni szegény kis hülyét.

2016. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jan. 23. 10:35
 8/9 Szilvi & Argos ***** válasza:

Igazából előző és mostani kutyám is imádott/imád tömegközlekedni, mert leginkább kellemes élmények, ingerekben gazdag kirándulások, rendezvények érik őket ilyenkor...autóval szintén :)

Egy alap szinten nevelt kutyával nem kell nagy feneket keríteni a dolognak...legyen szájkosárhoz szoktatva, aztán simán fel kell vele menni a járműre...érdemes szorosra húzott nyakörvvel és/vagy fojtóval vinni, ne tudjon kibújni belőle, illetve könnyebb irányítani vele.

Több nem saját kutyát is vittem már, akik korábban soha nem ültek járműveken...persze féltek, de nem volt választásuk...felszálltunk, beraktam őket egy "sarokba", azt kész :) 3-4. út után már semmi gondjuk nem volt :)

Mostanában új ismerős kutyát vittem a gyakorlott sajátom mellett. Félt, farka maga alatt, de nem volt gond, a saját kutyámat követte :) Majd a sokadiknál már nem fognak félni

2016. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem Németjuhászom van. Ő szeret autozni meg buszozni is. Buszvezetöd vagyok és amikor a völegényem meg a kislányom jön ki hozám a kutya is jön velük és élvezi is.

Sztm ez is szoktatás kérdése.

2016. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!