Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol van Hajdú-Bihar megyében...

Hol van Hajdú-Bihar megyében nagyon jó állatorvos, állatkórház?

Figyelt kérdés
Ahol van ultrahang, röntgen, vérlabor, ahol állatszerető az orvos, ahol nemcsak ránézésből diagnosztizálnak és kezelnek félre, és ahol az árak is megfizethetőek.

2016. jan. 24. 14:21
 1/5 anonim válasza:
Hajdúszonoszló Sasfészek. [link]
2016. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hajdúszoboszlón ilyen az állatorvos Sass Gergely,és az apja is.Röntgen van ! Azt 100%-ra tudom.
2016. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sasshoz én pont nem vinném! Az én kutyám régebben olyan rosszul volt, hogy felkelni nem tudott mert olyan fájdalmai voltak. Elvittem hozzá és közölte, hogy adjak neki kefirt, meg natur joghurtot, semennyire nem vizsgàlta meg! Na akkor fogtam és bevittem Debrecenbe a Vezérbe, egyböl röntgen, infuzio stb... Azóta sajnos a Vezèr se a legjobb, sok a fiatal :-/
2016. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

z orvosok specializálódtak, van belgyógyász, sebész, stb.

rak is elfogadhatóak.

ég őt is dicsérik

[link]

2016. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs, nem tudom, miért maradt le az eleje. Szóval én ide hordom a kutyámat, dysplázia-szűrést is itt csináltattam neki. Az orvosok szakosodtak, van belgyógyász, sebész, szemész, stb. Az árak is korrektek:

[link]

2016. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!