Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora szobakennelt vegyek a...

Mekkora szobakennelt vegyek a vizslámnak?

Figyelt kérdés

Napközben lenne benne, míg nem vagyunk otthon. Munka után "szabad" ő is, együtt a családdal.


Mindenképpen bent szeretném tartni és nem kint, főleg télen. :S


Mekkora méret lenne számára ideális? Felnőtt kutyáról van szó.



#kennel #vizslának
2016. jan. 24. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Szobakennel egy ekkora kutyának????

Lakásban tartani egy ekkora kutyát???

Hát neked bizony a k..anyádat.

Téged kéne bezárni!

2016. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Napi 3-4 óra sétával megoldható a LAKÁSBAN tartása, de hacsak nem 20-30 négyzetméteres szobakennelt képzelsz el, nem megoldható így.
2016. jan. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
nem maradhat szabadon a lakásban? megértem hogy egy rövidszőrű kutyát nem akarsz kinn tartani télen de ha nincs számára veszélyes dolog a házban esetleg úgy tudna mászkálni meg ott aludni ahol akar
2016. jan. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Igenis jó a kutyának ha van egy saját zuga ahova visszavonulhat. Az én kutyámnak is van egy 109*69*75-ös kennelje és én is bezárom ameddig nem vagyok itthon (igaz ő havanese keverék) de láss csodát semmi baja. SŐT!!!!!! IMÁDJA!! Szerintem jó is neki mert nem rágja szét a kábeleket meg nem nyel le semmit és ráadásul nem is húgy meg szar tengerre jövök haza. Szerintem te is egy legalább ekkorát vegyél neki. (én 5-6 órát vagyok távol szerintem ennél hosszabb időre ne zárd be max néha 1-2 órával tovább ha valami közbejön) Mi double doort használunk. Bármi kérdésed van nyugodtan írj privit szívesen segítek. Jó kutyázást.
2016. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Én is vettem a vizsla-szetter keverékemnek kennelt. 109x69x75-ös van nekünk is double door. Szereti. Többed magával is elfér - kb 2x simán elférne benne kényelmesen-, el tud nyújtózni benne rendesen. Nálam ő nagyon rongál. Fél évig bírtam, próbáltam mindent, de eljött az a pont, amikor azt mondtam, hogy be kell szerezni, az ő biztonsága érdekében. Pedig szellemi-fizikai fárasztás is volt. Azóta nem gyomor görccsel érek haza. Ettől függetlenül nem vagyok ennek a híve, egy picit benő a feje lágya, akkor megpróbálkozunk megint a bezárás nélküli élettel is.
2016. jan. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

"és ráadásul nem is húgy meg szar tengerre jövök haza"


Szobatisztaságról nem hallottál?

Ja, hogy törődni kellene a kutyával ahhoz, hogy rászoktasd. bocsánat, nem szóltam!


És persze, nyilván IMÁDJÁK a kennelt a kutyák, így, NAGYBETŰVEL. Pont annyira, amennyire te is imádnád, ha fél napra egy koporsóba zárva kéne lenned.


Állatkínzó banda.

2016. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
És pontozzatok csak le, balfék banda, attól még állatkínzó szemetek vagytok, és ha erre is hoznak egy törvényt, hetente fogom feljelenteni a fajtátokat.
2016. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Dehogy nincs törvény :)

Tilos:

kistestű ebet 10, közepes testű ebet 15, nagytestű ebet 20 négyzetméternél kisebb területen (kennelben) tartósan tartani (új, 2012. évtől hatályos jogszabály)

kistestű kutyát 4, közepes testűt 6, nagytestű kutyát 8 méternél rövidebb eszközzel tartósan kikötni

(új, 2012. évtől hatályos jogszabály)

patás állatot és ebet állandó jelleggel kikötve tartani

2016. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Igen képzeld IMÁDJA így NAGYBETŰVEL!! Amikor itthon vagyok akkor is egy csomószor szokott oda visszavonulni és amikor mondom neki hogy szia akkor már tudja hogy az azt jelenti hogy megyek el és automatikusan megy be a helyére. Tudod a kulcs az az hogy fokozatosan kell hozzászoktatni. Ja és még annyi hogy amikor leugrok a boltba vásárolni egy órácskára akkor nem szoktam bezárni de akkor is mindig arra érek haza hogy bent szunyókál tehát köszöni szépen jól van (most is bent alszik pedig nyitva az ajtó bármikor kijöhetne de nem és tudod miért nem?MERT SZERET BENT LENNI!!!!!!!!) nagyon szeretem ez a kutyust és mindent megteszek érte mert ő a társam és a legjobb barátom tehát nyílván nem kínzom.... nagyon megköszönném ha nem neveznél állatkínzónak. Senkit nem pontoztam le de én is le lettem pontozva de nem érdekel mert csak segíteni akartam a kedves kérdezőnek és leírtam a tapasztalataimat. Képzeld anyukámnak tacskója van akik köztudottan nem azok a tipikusan lusta kutyák és ő is használ szobakennelt. Most mivel jobb az ha az egész lakást 2× körbejárja majd lefekszik aludni mert nem tud mitcsinálni ameddig nincs otthon a gazdi aki majd játszik vele csak várni esetleg játszik egy két játékával de ugyan ezt megtudja tenni a kennelbe is és akkor én nem gyomorideggel jövök haza hogy sikerült e magát agyonráznia az árammal mert belepiszkált a konvektorba vagy hogy szétszedte e a vadiúj cipőmet hanem biztonságba tudom az én kis drágám. Ez az én véleményem nyugodtan le lehet pintozni mert én egy állatkínzó köcsög vagyok amiért féltem a kutyámat és nsm a neveléssel van baj mert 100%-osan szobatiszta de kitudja hogy nem e gondol egyet hírtelen hogy "áénmostbepisilekmertazolyanjómókaagazdiúgysincsitthonésnemlátja" hanem tudom hogy tiszta lakásra és ép kutyára érek haza. Ha rossz lenne neki akkor nyílván nem zárnám be de nem rossz és nekem ez a fő nem az hogy itt a nethuszárok mit gondolnak....
2016. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
Lakásban tartok amstaffot, nagy mozgásigénnyel. Szobakennelben van amíg egyedül van. Huh, csak úgy gyűlnek a kínzások. :D nekünk 110X80as van, tökéletes méret. Ha szereti a kutyád, akkor jó választás lesz.
2016. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!