Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyiket válasszam?

Szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Őt aki egy gyepin él? [link]

Vagy őt akit ennyire utál a gazdája? [link]



2016. jan. 24. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne telefonálni mind a két helyre és érdeklődni a kutya jelleméről. Aztán megnézni élőben mindkettőt. Utána tuti el fogod tudni dönteni hogy melyik áll közelebb hozzád.
2016. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Ebadtás nem Havanese. Max. havanese keverék. Lehet ezért van ennyire útban. Egyébként lehet én pont azért választanám őt. Ki tudja a kedves tulaj hogyan szabadulna meg tőle..... Anno egyszer engem is keresett meg ismerős, hogy segítsek a yorkienak vásárolt tök sima fekete keverék kutyájuknak gazdit keresni, mert nem tudják tartani. Üvölteni tudtam volna a dühtől, hogy ha fajtatiszta lenne, akkor tudnád tartani vazze??
2016. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A gyepiset azért szeretném mert nincs szegénynek gazdája és lehet hogy elaltatják a ebadtásosat meg azért mert utálja a gazdi és nem szeretném hogy megtapasztalja a menhelyi életet. Teljesen tanácstalan vagyok. Kérlek segítsetek!! (amúgy 5-én vagy 6-án hoznánk haza a kiválasztottat)
2016. jan. 24. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem altatják el. Az ilyen cuki kis fehéreket mindig kiviszik.
2016. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor szted mi legyen??? De ha az illatosról kéne választani akkor még ő is szerepel a listán [link]
2016. jan. 24. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj Kérdező, nézd meg élőben a kutyákat, mert amelyiket választod, az fog melletted élni 10-15 évig... Szerintem ezt nem nekünk kéne eldöntenünk...


Nem kell megijedni, az ilyen "ha nem lesz gazdája akkor sajnos menhelyre adjuk" meg ilyen álszent dumák általában csak üres rémisztgetések, hogy minél gyorsabban gazdásodjon a kutya. Amúgy ha tényleg menhelyre adnák, akkor sincs semmi. Egyébként valóban nem havanese, hanem keverék.


Ha nagyon érdekel a véleményem, akkor én lehet inkább a gyepiset fogadnám be, mert idősebb (a fiatal kutyák mindig könnyebben találnak gazdit) és ha ő kijön, akkor lesz helye egy másik kutyának. Az ebadtás gazdi meg adja csak be menhelyre, ha annyira nem fér el a kutya, számoljon csak el a lelkiismeretével és ne gondolja azt hogy a kutyát hipp-hopp le lehet passzolni, mert neki nem tetszik. A menhelyről ugyan úgy örökbe lehet majd fogadni utána.

2016. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nézd meg személyesen és utána dönts megérzés alapján. Mindhárom aranyos, és szomorú szemű.
2016. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!