Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kun Bea német juhászkutya...

Kun Bea német juhászkutya tenyésztőről hallottatok? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

#német #juhàszkutya
2016. jan. 24. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

A kutyái jók, egészségesek, elég erős karakterek, ezért csak olyan helyre ad kölyköt, ahol meg tudnak birkózni ezzel. Nem érdeklik a kiállítások és hasonló titulusok, viszont a kutyák egészsége és temperamentuma annál inkább. A kölyköket pár napos koruktól már szocializálja, a kutyái számára nagyméretű homokos kifutói vannak és egy hatalmas területe, ahol a falka kimozoghatja magát, még medence is van a kutyák számára. Szerintem a kutyáinak több mindent megad, mint saját magának. :) A tőle származó kiskutyák gazdijaival tartja a kapcsolatot, szoktak lenni nála olyan összejövetelek is, ahol ezek a gazdik meg a kutyáik találkoznak. Negatív véleményt én még nem hallottam olyan gazditól, aki tőle vett kutyát.

Ugyanakkor egyes dolgok miatt vannak, akik szaporítónak titulálják, pl. törzskönyv nélkül is ad kiskutyát és különböző oldalakon is hirdet. Viszont jól meggondolt terv alapján párosít és szelektál a tenyészállatai között. Megint mondom, a tenyésztési szempontjai nem FCI-alapúak, tehát nem szépség- és munkaversenyekre tenyészt, hanem egy általa favorizált német juhászt, amely egy nagy méretű, egészséges felépítésű, jó temperamentumú, univerzális használatra alkalmas kutya (igen, házat is őriz). Az árai változóak attól függően, hogy milyen minőségű kölyköt milyen helyre ad. A konkrét árakról illetve alomtervekről nála tudsz leginkább érdeklődni. Ha nem nyered meg a rokonszenvét, nem tudod meggyőzni, hogy eszményi gazdája lennél egy tőle való kutyának, akkor ha a fejed tetejére állsz, akkor sem ad neked kölyköt.

Ha német juhászt keresnék, én vennék tőle kölyköt.

2016. jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Diszpláziára szűri a kutyàkat?
2016. jan. 24. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező szűrni.
2016. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!