Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jár bűntetés a kutyåmnak...

Jár bűntetés a kutyåmnak ezėrt?

Figyelt kérdés
Mire hazaértem (30percet voltam el)addigra a konyhapultra tett ėtelt megette. Eddig ilyet nem csinålt nem is gondoltam hogy elėrheti. Jár bûnti? Ha igen mi? 2 ėves njuci szuka.
2016. jan. 26. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem voltál ott, amikor történt, nem. Utólag nem szabad megbüntetni a kutyát soha, semmiért (bepiszkítás, rongálás), mert nem érti meg az összefüggést.
2016. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%
Tegyél oda húst tányérra, aztán lesd meg, mit csinál. Ha lop, akkor azért büntetés jár! Nagyon határozottan vidd a pulthoz, tedd oda a tányért, és NEM! Kis pofont sem árt, hogy jobban megjegyezze, nem lophat! Határozottan, mérges hangon, többször is NEM! Meg fogja érteni.
2016. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utólag ne büntesd, ahogy azt az első válaszoló is írta. Amúgy meg nem kisangyalod, önmegtartóztató hősöd van, hanem kutyád: segíts neki, hogy "jó" lehessen és ne rakj ki ingerlően ételt, amikor egyedül van a lakásban.
2016. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!