Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van a mopsz-ok szemével?

Mi van a mopsz-ok szemével?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy szobakutyát és egyenlőre a mopsz a legjobb választás legalábbis az tűnik annak. Csak néztem róluk képeket és kiábrándultam mert láttam hogy szét felé kancsalítanak néhányan. Az lenne a kérdésem hogy ez mitől van, fajta vagy beteksék miatt van és ha betegség akkor gyógyítható-e.

Ha esetleg tudnátok írni valami szebb de nem törpe kutyát szóval nem Yorkshire terriert akkor azt megköszönném



2016. jan. 29. 18:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az új típusú mopszok többnyire ilyenek.
2016. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mit takar az hogy az "új típusú" mopszok ilyenek miért vannak régi típusúak is és ha igen akkor hol lehet kapni már ha lehet?
2016. jan. 29. 18:46
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Boston terrier?
2016. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Tenyésztők hülyesége, annyira odavannak a nagy szemekért, nyomott orrért, hogy ilyen megnyomorodott fajta lett belőle. A szemük képes ki is ugrani az üregéből.
2016. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ez van a túltenyészett fajoknál. Alapból is sok nyavalyájuk van, horkolnak a nehéz légzés miatt, a szemük gülü...
2016. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%
Egy közép uszkár jó választás lenne.
2016. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Az uszkártól sokszor azért megy el az emberek (elsősorban férfiak) kedve, mert nyírott kutya, és ez alapján nyálasnak, lányosnak hat.

De nem kell, hogy frizurája legyen! Otthon is le lehet nyírni nyírógéppel az egész testéről a szőrt, egyenletesen hosszúra, és akár a feje búbjáról is, és máris nem néz ki pátyolgatott cukorfalatnak.

2016. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Egy törpe uszkár nem túlzottan pici, hiába törpe a neve.

Nagyobb, mint a yorki.

Inkább a törpe uszkár való lakásba, a közép is, de annak kicsit nagyobb tér kell, inkább egy nagy házban érzi jól magát.

2016. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
1. vagyok, van régi típusú mopsz is, sokkal egészségesebb testfelépítésű, asszem még tenyésztik, legalábbis van olyan kennel ahol meg akarják őket őrizni.
2016. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
Szia! A Havanese-t, Tacskót nézted már? Ők nem olyan nagyon picik, de szobakutyák. Nekünk egy máltai selyem jellegű kutyánk van, nem fajtatiszta, kb 9 kg de én sem bánom, hogy nem olyan apró, kis törékeny. Esetleg keverékkutyusban nem gondolkodtál? Menhelyen vagy fajtamentőknél is találnál gyönyörű kisebb termetű kutyust.
2016. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!