Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utazom haza M. O és majd...

Trobyka kérdése:

Utazom haza M. O és majd vissza Angliába február végén. Van két kutyusom akiknek érvényes az útlevelük, novemberben kaptak oltást meg féreghajtót. Vihetem őket nyugodtan vagy kell valami még?

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Féregtelenítés bepecsételve a belépést megelőző 24-120 órában kell ha jól tudom.

[link]

2016. jan. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%

#1. Idezek a sajat linkedböl!

"Felhívjuk figyelmüket, hogy az itt olvasható információk tájékoztató jellegűek, és nem minősülnek hivatalos tájékoztatásnak!"


Kerdezö! En Nemeto.ban elek, kutyam van. Az EUt mar bejartuk vele. Van ervenyes utlevele a kuttynak, oltasok etc. A fereghajto SEHOL sincs dokumentalva. Soha nem volt problemank belöle. Az altalad leirt feltetelek mellett NEM lesz problemad. Magyarorszagon még nem voltunk a kuttyal, De (!!!) Magyarorszag is az EU-hoz tartozik. Ami Ausztriaban, Franciaorszagban, Hollandiaban ervenyes, az ervenyes Magyarorszagra is.

A valaszom, igy nyugodtan viheted a kutyakat.

2016. jan. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2#-eske: Nekem Angliában is és Norvégiában is kérték a féregtelenítőt. Erről ennyit. Európában máshol nem. De persze lehet hülyeségeket ajánlgatni - de nem te fogod megszívni, hanem a kérdező.

Az hogy nem hivatalos a petpassport oldalon feltüntetett információk, nem azt jelneti, hogy élből hülyeség. Hanem, lehet h épp hatályba léptettek mondjuk valamit 2 napja és azt ők nem követik le. De nem vezetik félre az embert.


De tessék, "kicsit" hivatalosabb:

[link]

Kiemelem neked: Your pet can be refused entry into the UK or put into quarantine if the treatment hasn’t been given between 24 and 120 hours.

2016. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!