Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg a kutyám, ha valaki ért...

Beteg a kutyám, ha valaki ért hozzá segítene?

Figyelt kérdés
A kutyánk pár napja elég furcsán viselkedik. Eddig nem volt komoly azt hittem csak unja az ételt amit kap, de most már teljesen megijeszt. Düllöng és elég sűrűn nyáladzik meg székrekedése is van. Mit gondoltok mi baja van? Kérlek segítsetek.

2016. jan. 30. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Fel sem merult benned az hogy esetleg elvidd allatorvoshoz?!
2016. jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tudod ki ért hozzá? Az állatorvos. Nem egyértelmű?

Ha egy családtagod csinálná ugyanezt akkor is itt kérdezősködnél, vagy rohannátok a dokihoz?

Na ugye.

2016. jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Helyezd a monitort / laptopot / tabletet / telefont a kutya végbélnyílásához és küldöm a gyógyító energiákat!
2016. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De felmerült bennem csak az a helyzet h ithon vagyok egyedül 13 évesen nincs itthon senki és egyedül nem tudok sehova vinni egy ekkora kutyát. a másik faluba. olyat kérdeztem aki ért hozzá. esetleg megmérgezhették? mit adjak neki?
2016. jan. 30. 15:37
 5/12 anonim ***** válasza:

PÁR NAPJA EGYEDÜL VAGY?!

Vidd orvoshoz, külünben a szemed láttára fog fájdalmak között meghalni! Ne nekünk kamuzz, beszéld rá a szüleidet az állatorvosra!

2016. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem pár napja vagyok egyedül hanem most. És akármilyen hihetetlen nincs itthon senki.. erre nincs időm kérlek szépen segitsetek belehalok ha elpusztul valamit tudok neki segiteni h kibirja ezt a kis időt? Vagy valahogy meg tudom állapítani h mi baja? aki esetleg ért ehez az irjon .. KÉREM.. KÖNYÖRGÖM
2016. jan. 30. 15:46
 7/12 anonim ***** válasza:

NEM tudjuk, nem érted?

Ahhoz meg kéne vizsgálni.


De tejet semmiképpen ne adj neki, jó?

2016. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De azt hallottam az mérgezésre jó. De akkor jó nem adok

Ha estig kibírná apukámmal el tudnánk vinni..

2016. jan. 30. 15:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem jó mérgezésre! Ha mérgezték akkor nem kis dózisban kapta! K-vitamin tudna rajta segíteni! HA mérgezés! Ezért kell állatorvoshoz vinni!
2016. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos csak állatorvos tud segíteni! Hívj fel egyet, tőle kérj tanácsot!
2016. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!