Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász nyers hússal való...

Németjuhász nyers hússal való etetésének elkezdése?

Figyelt kérdés

Tudna segíteni nekem tapasztalt B.A.R.F.-os?


Két németjuhász kutyám van, és át szeretnék állni a száraztápról csak nyersre. Eddig táp mellett kaptak félig megfőtt csirkét is, meg kacsát (csak a kacsa nem jön be nekik kiskoruk óta...)

Olvasgattam már a nyers etetésről..


Elméletben nem ehetnének baromfit a németjuhászok, de kiskoruk óta kapnak, és semmi emésztési bajuk nincs tőle... (Mert tudom, hogy nem rögtön mutatkozna meg a baj..)


Optimálisan mennyi lenne a fejadag és miből mennyit kellene? Azt is olvastam, hogy elvileg nyerssel kétszer kell etetni, ők csak vacsit kapnak, de akkor át állnánk erre is.


Mik a feltétlen szükségesek a nyers etetéskor?

Nagyjából kiszámítható, hogy ez árban mennyivel húzósabb, mint a táp? Mert nyilván az egészségük a fontosabb számomra, csak hogy mégis legyen valami fogalmam róla.


Mi az, amit még feltétlen tudnom kell?



2016. jan. 31. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Javaslom lépj be facebookon a Barf elvek az alapoktól, mit miért hogyan nevezetű csoportba.


Amúgy miért ne ehetnének baromfit a németjuhászok?

A Testsúly 2%-val kezdenék először a mennyiséget illetően. Mondjuk valami egyszerűen emészthetőkkel, pl csirkemellcsont csirkezúza mondjuk 50-50 arányban.. Én napi egyszer etetek, este. Árban én sokkal olcsóbban kijövök mint anno a táppal.


Rengeteg mindent lehetne írni, a legegyszerűbb ha belépsz a csoportba, ott van számtalan iromány, okosság.

2016. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2016. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2016. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!