Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az angol bulldog mennyire...

Az angol bulldog mennyire orvos igényelt kutya?

Figyelt kérdés
Sokan mondjak hogy nagyon beteges kutya ez igaz?

2016. jan. 31. 18:51
 1/6 bollocks ***** válasza:
100%
Ha tenyésztőtől veszed (ahol az ára pár százezer forint), akkor elvileg nem beteges, legalábbis a fajtabetegségekre szűrve vannak az ősei.
2016. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha tenyésztőtől veszed, mint előttem is írták, akkor kevésbé, de még így is előfordulhatnak nála szem-és bőrproblémák.

Nem egy egészséges fajta, amit főképp az okoz, amilyenre tenyésztik. A nagyobb meleg nem bírja, nehezen tudja hűteni magát.

2016. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egyik legbetegesebb kutyafajta. :/
2016. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismertem én remek angol buldogot, amelyiknek semmi baja nem volt. Igaz, kiállítást nem nyertek volna vele. A mostani trendnek köze nincs az egészséges kutyához sajnos.
2016. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom az első válaszolót! Az én bulldogomnak semmi baja nem volt még szerencsére de ehhez tényleg meg kell fizetni a tenyésztői árat. A szomszédé például állandóan beteg szegény és ő szapis. Szóval el kell dönteni hogy az elején vagy közbe akarsz rá költeni.
2016. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ismerek több tenyésztős bulldgot, akik betegesek. na nem diszpláziások, mert arra szűrtek ugye, de minden más: lágyszájpad, cseresznyeszem, prckorong problémák, allergia, satöbbi:S
2016. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!