Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megmérgezték a kutyámat! Meg...

Megmérgezték a kutyámat! Meg lehet tanítani a kutyáknak hogy ne egyék meg azt amit idegenek bedobnak az udvarra?

Figyelt kérdés
Sajnálatos módon megmérgezték az egyik kutyámat.. meg szeretném akadályozni a többi kutyám mérgezését is.. Meg lehet tanítani a kutyáknak azt hogy amit bedobnak az udvarra , ne egyék meg ? ha igen , akkor hogy ?

2016. jan. 31. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Meglehet, azt nem tudom, hogy hogyan de kutyaiskolában megtanitják
2016. jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Házörző kutyáknál ez alap, hogy nem fogad el mástól kaját és nem zabál fel minden ehetőt. Szóval persze, meg lehet nekik tanítani. De majd valaki aki jobban ért hozzá felvilágosít, én nem akarok hülyeségeket írni a tanítással kapcsolatban.
2016. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hazorzok tényleg megtanuljak, ilyenek a terelő kutyák is, pl a kuvasz ami elég bizalmatlan az idegenekkel.
2016. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elhiszem és láttam is már olyan kutyát aki nem fogad el semmit idegentől A GAZDÁJA JELENLÉTÉBEN.


Általánosságban viszont - tapasztalatom szerint - a kutyák vagy fölesznek mindent vagy egyáltalán nem és ez abszolute kutyafüggő!!!

2016. febr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! jövőhéttől vihetem a kutyáimat kutyaiskolába szóval ez a probléma remélhetőleg meg lesz oldva.. :)
2016. febr. 2. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!