Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Chip-es kutyát h lehet leíratn...

Chip-es kutyát h lehet leíratni a nevemről? Nincs eladva de idegesít h a nevem van.

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tied a kutya, akkor vállalj felelősséget is érte. Miért zavar, hogy a neveden van?
2016. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Most mi a gond? Van egy kutyád, de nem akarsz érte felelősséget vállalni? Mondjuk ha elszökik, akkor nehogy felelősségre vonjanak?

Gyönyörű...

2016. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem szokott elszökni. Nem a felelőssèg miatt hanem csak úgy.
2016. jan. 31. 21:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy meg nincs értelme leíratni a nevedről. Miért lett akkor a nevedre írva, ha ennyire nem akarod?
2016. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi mikor a párommal még csak együtt laktunk és kutyust fogadtunk örökbe, akkor ragaszkodtam hozzá, hogy az én nevemen legyen. Házasság előtt szerzett vagyon (amúgy másban nem voltam ilyen). A kutya az enyém, pont.

Nem értem miért zavar. A te pénzedből eszik, a te otthonodban lakik, de papíron nem lehet a te tulajdonod? Mi a baj?

2016. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A chip pont azért van, hogy tudni lehessen, hogy ki a gazdi. Olyan opció nincs, hogy nincs senki nevén. Csak akkor lehet átiratni, ha eladod vagy elajándékozod.
2016. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad már, szegénynek elég baj, hogy hülye a gazdája.
2016. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező most kapta kézhez a DNS-tesz eredményét, miszerint a kutya nem a vér szerinti gyereke és ezért szeretné leíratni a nevéről.

Továbbá válás esetén tartásdíjat se akar fizetni utána.

Ne essetek neki, elég trauma számára, hogy a felesége becsapta, évekig más gyerekét tartotta el; vette a kutyatápot, fizette az oltásokat, táplálékkiegészítőket.


Mit nem értetek ezen?


(bocs, szarkazmus:)

2016. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Figyelnek az alakváltó cion-reptiliánok, ugye? Félsz, hogy a chipen keresztül megtalálnak és kimossák az agyadat? Nyugi, nincs mitől félned.


(Amúgy nagyon praktikus, hogy a "hogy" szó helyett csak "h"-t írsz. Mire fordítod a megtakarított időt?)

2016. febr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
én sem értem, én alig várom, hogy meglegyen a kutyánk és amiénk legyen, Te meg leíatni akarod? miaz ,hogy csak úgy... sztem megakarsz tőle szabadulni.... r.had.k vagy semmi más!!!! szegény kutya, inkább vidd egy menhelyre vagy keress neki gazdát aki szereti
2016. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!