Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi lehet a baj?

Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 3 hónapos husky kutyám. A napokban ugy vettem észre mintha kicsit véres lenne a szeme, jobban a bal és náha könnyezik is. Meg mintha az egyik lábát gyakrabban nyalogatná és "harapdálná". Enni eszik rendesen, sőt.. inni is eleget iszik, vidám, élettelteli! Talán mégis kullancs lenne benne? Nézegettem, sajnos a nagy szőre miatt nehéz megtalálni de nem láttam kullancsot. Mi lehet a baj?
2016. febr. 1. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
El kell vinni állatorvoshoz, a szeme miatt mindenképp, és az élősködőket is meg tudja nézni, hogy vannak-e.
2016. febr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként az oltásai megvannak? Mert ilyen korban még úgyis gyakran kell hordani a dokihoz az oltási program miatt, akkor egyúttal meg is tudja nézni.
2016. febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, rendszeresen kapja az oltásokat. Tavasszal kell a következő oltást megkapnia.
2016. febr. 1. 08:18
 4/4 anonim ***** válasza:
allergia is lehet, vidd orvoshoz.
2016. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!