Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi lehet ez a...

Szerintetek mi lehet ez a hasán? (kép) Ivartlanítás után 2 héttel

Figyelt kérdés
[link]

2016. febr. 1. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy látom az egyik mellbimbója? Vagy mire gondolsz?
2016. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

itt egy másik kép így lehet jobban látszik. A mellbimbója nem lehet, fentebb volt neki egy amit eltávolitottak. (emlődaganat) tegnap voltunk varratszedésen de akkor még nem volt ott ez a "gümő"

2016. febr. 1. 22:40
 3/8 anonim ***** válasza:

elég csúnya, hogy őszinte legyek.

tapintásra milyen? kemény, lágy, meleg?

mindenképpen visszavinném orvoshoz. márcsak azért is, mert sárga, mintha gennyes lenne, bár így képről annyira nem jön át.

2016. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tapintásra elég kemény. Tegnapelőtt azt mondták minden rendben a gümó akkor is ott volt de azt mondták valami szövet ami majd helyrejön de akkor még nem volt ilyen gennyes
2016. febr. 2. 10:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami, aminek nem kéne ott lennie. Valszeg elfertőződött neki, vidd vissza a dokihoz és kérj minimum valami antibiotikumos kezelést rá! Nekem a kan kutyámmal volt ugyanez, elfertőződött varratszedés után a sebe.
2016. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valami a belső varratokkal nem lehetett rendben, mintha azt akarná kidobni. Vidd vissza kontrollra. Lehet hogy nem jó minőségű a fonal amivel dolgozott.
2016. febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitségeteket, vissza fogom vinni elvégre is az a biztos :)
2016. febr. 2. 15:49
 8/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, a másik képet nem tudom megnyitni, de ha úgy látod, inkább doki, ahogy előttem is írták, csak megerősíthetem. Drukkolok, hogy hamar gyógyuljon!! Majd írd meg mit mondott a doki.
2016. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!