Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hogy tudjam meg,...

Szerintetek hogy tudjam meg, hogy mit álmodik a kutyám?

Figyelt kérdés

A mancsával kapálózik - hátsó balmancs. Néha lazáb, de néha erősen. Aztán mirog. Utána sírni kezd.

Sokat horkol, jó hangosan.

Néha ruhában is alszik, de az ágyamra mindig felszökik.

Tacskó nagyságú 11 kilós kutyáról van ám szó.

Ti honnan tudjátok mit álmodott a kutyátok? És én honnan tudhatnám meg?

És még annyi, hogy, bár nem tartozik a kérdéshez, a kutyám a legnagyobb kincs a világon számomra, és boldog vagyok, hogy egy csodás kutya gazdija lehetek.



2016. febr. 2. 16:57
 1/10 anonim válasza:
100%
Nekem is eszt csinalja a csivavam en is kivancsi lennek amugy
2016. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Minden reggel megbeszéljük, hogy ki mit álmodott, majd közösen kielemezzük egy álmoskönyv segítségével.
2016. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Erdekes amugy, hogy, ha sirni kezd es a ket ujjammal (mutato es huvelyk) osszecsipem a ful csucsket (men ami a fule elejen van ahol a fule kijon a fejebol, hanem a fule vege), es lassan morzsolni kezdem, abbahagyja es csondesen mozdulatlanul, nyugodtan alszik tovabb.
2016. febr. 2. 17:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt almodja hogy kakit eszik, es szagolja egy masik kutyus feneket.
2016. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tenyleg?
2016. febr. 2. 17:41
 6/10 anonim ***** válasza:
vannak olyan emberek akik kutyapszihológusnak hiszik magukat. kérdezd meg őket. de hogy mit álmod nem fogod megtudni. lehet üldöz valamit és mondhatni fut... nem lehet tudni és ne is akard megtudni. a lényeg hogy boldog kutya
2016. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bizony, hogy boldog. És ha boldog, én is az vagyok. :)
2016. febr. 2. 18:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is rángatózik a lába amikor álmodik. Szerintem kerget egy másik kutyust, játszanak, azért mert a valóságban is ezt szereti csinálni.
2016. febr. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De akkor miért sír?
2016. febr. 3. 06:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet rémálom? Megkergette már egy nagykutya, esetleg összeverekedtek? Most biztos azt álmodja hogy szalad el a nagykutya elöl és az utoléri.
2016. febr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!