Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg rossz a Pedigree...

Tényleg rossz a Pedigree kutyatáp?

Figyelt kérdés
Pár embertől hallottam hogy nem a legjobb a Pedigree kutyatáp. Kinek milyen véleménye van róla és ha rossz akkor miért? (Indoklást is kérnék)
2010. márc. 29. 13:05
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy a kutyám napi 2× kap konzervből kaját (reggel, este) és napközben adnék neki száraz kaját. Gondolkoztam a Pedigree-n, most Royal-t adok neki, de az vagy 5× drágább. Nem tudom mertjek-e venni neki Pedigree-t, még fejlődésbe van 6 hónapos :)
2010. márc. 29. 13:15
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Rossz. Mert nem tartalmaz elég husit és silány a minősége.
2010. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Kölyökkel pláne ne etess Pedigreet. Rossz minőségű melléktermékekből készül, húst szinte nem is látott, tele van adalékkal, színezékkel, tartósítóval. Ne csapjon be a reklám! Arra nincs szabályozás hogy hogyan reklámozzák, mutathatnak akár húshegyeket is.... Szabályozás csak az összetevők listájára van, hogy mit kell feltüntetni, az meg magáért beszél....Ráadásul a miénk nagyon sokat pukizott tőle, nem is etettük meg az egész zsákot. Ráadásul nem is olyan nagyon olcsó, mint amilyen rossz. A reklámot fizettetik meg, ami ugye kell, mert egyébként senki nem venné meg...

Nem kell feltétlen a legdrágábbat megvenned, vannak jó áron, megfelelő minőségű középkategóriás tápok is.

2010. márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2010. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olcsóbb prémium tápok is, de Royalról Pedigreere váltani, az olyan lenne a szervezetének, mint ha friss gyümölcsökről csipszre váltana egy ember. Tele van mesterséges anyagokkal, 4% hús van benne. Az árának a nagy részét reklámokra költik. Az Acana is olcsóbb, mint a Royal, de mégis prémium kategória. Vagy Dog Chow, ha ennél is olcsóbbat akarsz. A decathlonban is kapható saját márkás táp, ugyan nem Royal minőség, de 20% hús van benne és elég olcsó. Vagy láttam kutyamüzlit, ebben zöldségek, gabonafélék vannak szárítva, hozzáteszel még valamennyi húst és egész olcsón kijön. Tehát ezer jobb alternatíva van, mint a pedigree.
2010. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2010. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

én nem tudom, de drága, mint a drog. :)

az én kutyám elég válogatós, száraztápot kap, néha konzervet, vagy házikosztot. :)

2010. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

ha nem is royalt, de kaphat jó minőségű és olcsóbb tápot. nem beszélve arról h a royalban ugyanaz van szinte mint egy legolcsóbb csirkés tápban.

valóban rossza a pedigree, 4%hús van benne, az sem tiszta hús, hanem bőr, karom, pata, effélék. ne egyen ilyet a kutyád, lehet kapni olcsóbb tápot is ami megfelelő, de majd itt úgyis mondják a többiek is.:)

2010. márc. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Akiteki ***** válasza:
85%

Semmi tápanyag, színezék, hulladék.

És még drága is.

Múlt héten megnéztem a tescoban: 7000 ft volt egy 10 kilós zsák. Az összes minőségi tápot olcsóbban megkapom!

2010. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

utolsó!

kíváncsi lennék milyen minőségit kapsz olcsóbban..

én az orijen 2,5 kg-osat veszem 5060 Ft-ért, Acana 2,5 kg-osat 4200 ft-ért, pro plan 3 kilós 4300 Ft.!!

lehet félrenézted a minőségi fogalmát, mert ha olcsóbb mint a pedigree, az már nem minőségi pláne nem szuper prémium táp.

2010. márc. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!