Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tarthatom meg a kiskutyát?

Nem tarthatom meg a kiskutyát?

Figyelt kérdés
Tehát, van már 2 kutyánk akik egy pár.születtek kölykök és 1 maradt meg a többi elpusztult... Odaígértük valakinek de nagyon felelőtlennek tűnnek, sőt azok is és hát nagyon megszerettem a kiskutyát de a szüleim nem akarják hogy megtartsuk,mert igyis sok a 2 kutya nem tudom mit tegyek. :(valakinek ötlete?

2016. febr. 2. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Így van. Nem tarthatod meg a kiskutyát. Egy kutya nem csak cukimuki. Pénzbe kerül a tartása. Ahogy pénzbe kerülne az is, hogy ne legyen több kiskutyátok. Inkább beszéld rá a szüleidet, legalább az egyik kutyát ivartalanítsák.
2016. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Az elöttem szólónak teljesen igaza van! Ivartalanitani kell.. Nincs mese.

Ha pedig úgy látjátok, hogy a jövendőbeli gazdik felelőtlenek akkor inkább keressetek neki mást!

2016. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Okosabb lenne, ha nem tartanád meg, sőt a meglévő kettőt (vagy legalább a szukát) illene ivartalanítani inkább.
2016. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Dehát keresek eltartanám szívesen tudják ezt a szüleim is és nem csak addig szeretném amíg kicsi imádom a kutyákat a többit is ugyanúgy szeretem és már neve is van.
2016. febr. 2. 21:12
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ivartalanitást akkor is meg kell csinálni!
2016. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor számolj azzal, a mostani felállással 8-9 hónap múlva a saját anyjával, vagy apjával lesznek ismét ccuki kiskutyák.
2016. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Najó igazuk van de ha el is kell tőle válnom akkor egy normális megbízható gazdit szeretnék és lehetőleg közel hogy megtudjam látogatni ..különben voltak már a kutyáimnak kölykei nem is egyszer sokszor és mindig eltudtuk öket passzolni de most ez az egy nagyon megfogott és én csak jót szeretnék neki már sirtam is ez miatt nagyon megszerettem csak egy olyan gazdit szeretnék neki aki szeretni fogja .
2016. febr. 2. 21:20
 8/17 bollocks ***** válasza:
96%
Lol, a szaporító beszél felelőtlen emberekről.
2016. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ugyérted felelőtlen vagyok?
2016. febr. 2. 21:29
 10/17 bollocks ***** válasza:
91%
Úgy bizony, nem is kicsit.
2016. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!