Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám arca fel van dagadva...

A kutyám arca fel van dagadva teljesen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már tavaly is jelentkeztek a tünetek a 4 éves keverék kutyámnál, de akkor még nem volt olyan drasztikus, mint most. Ahogy elmúlt a tél, elkezdett vakarózni, és a mai nap teljesen feldagadt az arcának a bal oldala. Ahogy néztem, nem gennyes a dagadás, és ma már nem is vakaródzik annyira, egyszerűen feldagadt. A kedvében sem látok sok változást, mindig is lusta kutya volt. Három orvost kérdeztünk meg, annyit mondtak allergia, de az összes felírt gyógyszer és a kamilla tea is hatástalannak bizonyult ezzel szemben, legfeljebb a vakaródzást csillapította. Lehetséges, hogy a kertünkben lévő gazok közül valamelyikre allergiás? Vagy a másik kutyánk miatt van ez vele?
2010. márc. 29. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg allargiás.

Minnél előbb VIDD ORVOSHOZ!!!

2010. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor valszeg még nem találták ki, hogy mire allergiás. Hát, max még próbálkozhatsz más orvosnál is, esetleg tüntessétek el az összes köztudottan allergiát okozó növényt az udvarból. Szerintem elég valószinű, hogy a növényeknél kell keresni a baj forrását, ha legutóbb is ilyentájban betegedett meg.
2010. márc. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

OFF: alaposan nézz a szájába :))) Én egyszer teljes pánikban már majdnem hívtam az orvost, mikor felfedeztem a pofazacsi és a fogíny közé szorított parafadugó darabot :)))


Nyilván nálatok nem ez a gond, csak nem bírtam kihagyni :)

2010. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A rossz fogtól is lehet a dagadás!..szerintem! De inkább vidd el orvoshoz!
2010. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!