Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek meggyógyul a kutyus?

Szerintetek meggyógyul a kutyus?

Figyelt kérdés
Az van hogy az unokahúgomnak a kutyusa már 4 napja nem evett, ki van száradva és nem bír a lábán állni. és tegnap 40 fokos lázzal vitték be a kutyust az állat korházba. Ma hazahozták de ma még a vízet is kihányta. ÉS az orvosok azt mondták nincs vörös vérsejtje. Szerintetek meggyógyul? Én nagyon remélem a sírhatnék van rajtam :,( kérlek mondjatok valamit! egyáltalán mi az hogy a kutyának fehér vérsejtje van de vörös nincs?

2016. febr. 4. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Mivel a vörösvértestek szállítják az oxigént, ha nem lenne neki, már rég halott lenne. Amúgy az kiderült, hogy egyáltalán mi a baja, mert annak megfelelően kell kezelni, csak akkor gyógyulhat meg. Meg ha ilyen krónikusan alacsony a vörösvértest szintje, akkor miért engedték egyáltalán haza.

2016. febr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2016. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsi lehet hülyeséget írtam avval hogy nincs neki de az orvosok így mondták. Gondolom arra gondoltak hogy alacsony. Az a baj hogy 6 után derül ki a labor eredmény. Pontosan még az orvosok sem tudják mi a baja. Leukémiára gyanakszanak, remélem nincs neki :( Nem lenne szívünk elaltatni! :(
2016. febr. 4. 15:12
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

"...akkor miért engedték egyáltalán haza."


Na mégis?

2016. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

"Nem lenne szívünk elaltatni! :("


Pedig SOKKAL jobb lenne neki!

2016. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs róla hogy miért engedték haza!De azért mi még harcolunk az életéért a labor eredményeket megvárjuk ha megbocsátasz! Hova lett belőletek a pozitívitás? csak azért írtam ki a kérdést hogy valaki tudja e hogy mi baja lehet.
2016. febr. 4. 15:17
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

Azért engedték haza,mert haldoklik!

Nem pozitív,realista vagyok!


NE hagyjátok kínlódni,altatást neki!

2016. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

"Hova lett belőletek a pozitívitás?"

Gyakorin mégis mit vársz? :D

(Súgok: itt már az is csodaszámba megy, hogy senki nem kötött bele a 4 napba. Én sem fogok.)


"csak azért írtam ki a kérdést hogy valaki tudja e hogy mi baja lehet."

Az az orvos. Amint tudja, mondja. Úgyhogy légyszi ne velünk hisztizz azért, mert te ideges vagy!


Három dolog:

1. Nem kötekedésből, de kiszáradt, hányós kutya miért nincs az orvosnál, infúzión? Azt tudja a doki, hogy nem marad meg a kutyában a folyadék, mégis azt mondta, hogy tök jó, maradjon otthon? Ha nem, akkor érdemes lenne felhívni, nehogy azért legyen rosszabbul a kutya, mert elakadt az információ.

2. Ha tájékozódni akarsz, külföldiül érdemes rákeresni. Angolul "anemia in dogs". Nem veszem el előled a keresés és a felfedezés örömét, hátha az legalább leköt, amíg jelentkezik a doki.

3. Azért ha el kell engedni, akkor altassátok el. Ez az utolsó kedves dolog, amit meg tehettek érte. (Dokit faggassátok ki a procedúráról, ahogy hallom még mindig van olyan barbár, aki 1 injekcióval altat.)

+1. Tegnap én is megjártam az állatklinikát a kutyával (UH, röntgen), jövő7 elején műtét. Úgyhogy abszolút együtt érzek veletek xD A legjobbakat a kutyusnak!

2016. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 PicúrHógolyó válasza:
0%

Van remény!

Ismertem egy kutyát, néhány hónapja elütötte (maga alá gyűrte) egy targonca. Járni egyáltalán nm tudott, enni is alig, a belső szervei és a hátsó része összeroncsolódott. Mégis egy hétig élt, ezt követően.

Ez nm hasonlít a ti esetetekhez, ezzel csak azt akartam közölni, hogy a kutya a legkitartóbb állat. Az utolsó percig küzd.

Az én kutyusomnak is volt hasonló baja nyáron, kiszáradás. Kapott szurit, és gyógyszert. Próbáljátok beléerőltetni a vizet, ha kihányja, akkor is.

És van erre egy hatékony gyógyszer, a neve viszont nm jut eszembe. :(

Minden jót kívánok a kutyának!

És ne mondjatok le róla!

2016. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ha négy napig nézték, hogy beteg, és nem került dokihoz, és már ilyen gáz van a vérével, akkor azért készüljetek fel, hogy nem feltétlenül lesz ez happy end. Nem az állatorvoson kell spórolni; ha szarul van a kutya, el kell vinni minél hamarabb.
2016. febr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!