Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Hosszú szőrű kutya,...

SOS! Hosszú szőrű kutya, honnan tudom hogy tüzel-e?

Figyelt kérdés

A kutyám puli-pumi mix, tehát elég nagy és vastag bundája van mindenhol, de nem zsinóros.

Egy hét híján 9 hónapos, tehát szerintem időszerű lenne a tüzelése. Ma nagyon furcsán viselkedik, ott állok mellette, de a lábával nyitogatja a kaput, teljesen szabályosan, fogalmam sincs honnan tudja, hogy pont így kell kinyitni! Rohangál a kerítés mentén, mint aki menne ki, és nyüszög. (Az ivartalanítás március végére van betervezve.)


Arra gondoltam, hogy esetleg tüzel, vagy most fog, de nem tudom, hogyan tudnám leellenőrizni, mint kell rajta megnéznem? (Tudom ez furcsán hangzik, de ő az első kutyám, teljesen tapasztalatlan vagyok e téren:D )



2016. febr. 5. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Mondjuk széthajtod a szőrét és megnézed?? Mit gondoltál majd messziről piszkálod bottal?
2016. febr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi ezt a nagyon intelligens választ, sokat segített.

Nyilván elkezdtem széthajtani a szőrét, de konkrétan semmi nem látszik a fenekénél, mindenhol csak a bunda van. Nincs semmi megdagadva, azt nem látom, hogy esetleg piros-e, mivel ott a szőr, hiába próbálom onnan elfogni, mégsem hozzáférhető az a terület..

2016. febr. 5. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig nincs más megoldás, meg kell nézni. Máshogy nem tudod ellenőrizni.
2016. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb kitalálod, hol a pérája és akár naponta egyszer odanyomsz egy papírzsepit.
2016. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jó ötlet, akkor így mindenképp megpróbálom megnézni!
2016. febr. 5. 19:05
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy mèg nem jött meg a mikulàs,
2016. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!