Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzelés alatt mennyire vérzik...

Tüzelés alatt mennyire vérzik a kutya? Szerdán este meg csütörtök reggel vettem észre minimális vért, a pérája nincs megdagadva.

Figyelt kérdés

Annyit vettem még észre rajta, hogy azokon a napokon többet tisztogatta magát. Azt hittem ilyenkor azért észrevehetőbben véreznek.

10 hónapos kutyim van, és most antibiotikumot kap gyulladás miatt, elképzelhető hogy a gyógyszer be zavar neki?

Szerdától már számolhatom a napokat, és kb. 9.-15.-ik napon áll meg a kan kutyának?

Bocsánat a sok kérdésért de eddig kan kutyáim voltak.

Ja és tavasszal szeretnénk ivartalanítani.



2016. febr. 5. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni, ne számolgasd, mikor állhat meg, hanem még 3 hétig teljes zárlat, hogy kan a közelébe ne kerüljön.
2016. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom antibiotikum mennyire zavar be, elképzelhető, de erről az állatorvost kell megkérdezni, aki kezeli.

A pecsételést ne úgy képzeld el, mint a nők menstruációs vérzését. Inkább kicsit véres-savós folyadék, aminek erős, a kanok számára hívogató szaga van.

Én is azt mondom ne számolgass, hanem a teljes időszakra zárd el, vagy legyen felügyelet alatt, az a biztos.

2016. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első tüzelésnél van úgy, hogy kevésbé vérzik, és ha nagyon tisztogatja magát akkor a gazdi alig veszi észre. Minden esetre végig legyen elzárva.
2016. febr. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mondjuk érdekes ha akkor este nem veszem észre azt a kis vért akkor tuti nem jövök rá, hogy tüzel.

Mert azóta még mindig semmi.

Természetesen elzártam, és kb. 3 hétig a séta is megvonva tőle, ezt játékkal kárpótoljuk :)

Szerencsére a kutyasuliba mehetünk így is.

2016. febr. 6. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!