Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet az amerikai statfordo...

Mi lehet az amerikai statfordom baja?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatban még semmi baja a másikban meg nem tud làbra àllni!Ha sikerül neki fel kelni húzza a hàtsó lábait. Délutàn 3 órakor kezdődött nàla azóta talán 2× próbàlkozott fel kelni de le is rogyik a làbairól. Wczni sem volt azóta. Ha esetleg valakinek volt ilyen tünete vagy tud valami okossàgot az írjon. Vàlaszokat előre is köszönöm.
2016. febr. 5. 22:43
 1/9 bollocks ***** válasza:
Okosságot tudok: vidd állatorvoshoz, ha baja van!
2016. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos csak hétfőn tudom vinni vidéki vagyok és nàlunk nincs hétvégén semmi nyitva. Azért kértem eggyenlőre itt tanàcsot
2016. febr. 5. 22:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Kint, benti? Mérget ehetett? Mennyi idős?
2016. febr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szobàban tartott mérget nem hiszem hogy ehetett mert mindig kint vagyunk vele az udvarba és 1éves
2016. febr. 5. 23:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, de biztos, hogy súlyos probléma ha már nem tud felállni. Talán idegrendszeri gond lehet. Próbáld meg állatorvoshoz elvinni a hétvégén, mert ha olyan baja van, akkor a hétfőt nem biztos, hogy megéri.
2016. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget.
2016. febr. 5. 23:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Magyarán lebénult a kutyád hátsó fele.

Nos. ezzel nem lehet hétfőig várni. Sajnos, általában a legrosszabb időpontban történnek a bajok. Ilyenkor az ember megnézi, a közelében hol van orvosi ügyelet. lehetőleg nagyobb klinika, kórház. És, bizony valahogy megoldja, hogy eljussanak oda. Ha reggel sem változik a kutya állapota, igen tanácsos lenne a fentieket megcsinálni.

WC-zni próbáld úgy kivinni, hogy egy fürdőlepedőt, vagy valami erősebb, szélesebb anyagot a hasa alatt átvetve megtartod a kutyát, és segítesz neki olyan helyre menni, ahol tud könnyíteni magán.

2016. febr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Porckorong sérvnél vagy más, idegrendszeri gyulladásnál akár néhány órán múlhat, hogy esetleg örök életre béna maradjon a kutya, vagy ne adj Isten elpusztuljon. Keress állatorvosi ügyeletet.
2016. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi jobban lett a kutyusom. Begörcsölt a hàrsó làbaiban az izomzat és azért voltak nàla ezek a tünetek. Most javul sokat pihen. Reméljük minden rendben lesz. Voltunk dokinàl vele
2016. febr. 6. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!