Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Josera...

Mi a véleményetek a Josera kutyatápokról? Mennyire jók?

Figyelt kérdés

Jó tápnak számítanak? Érdemes lenne ezzel etetni? Úgy egyáltalán, milyen minőségű táp szerintetek a Josera? Tudnátok ajánlani?


Honnan érdemes venni egyébként? Vagy melyik webshopból lenne leginkább érdemes rendelni?


Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :)



2016. febr. 6. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Én etettem vele, teljesen elégedett voltam. Amit mi használtunk az a Festival, Sensi adult és az Optiness volt, uh csak ezekről tudok nyilatkozni. A kutya kedvence a Festival volt, de mind3 jó. Zooplusról vagy Zoofastról rendeltem akciótól függően, szerintem itt a legolcsóbb. Semmi rosszat nem tudok rá mondani, teljesen megfelelő, tacskót etettem vele. Gabonamentes tápra váltottunk (TOTW), ezért hagytuk abba. Ha megszorulnánk anyagilag és nem férne bele a drága, biztos hogy ismét ezt venném.
2016. febr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi most hagytuk el a Joserát, mert az utóbbi időben nagyon változó (értsd: rossz) volt a minősége.
2016. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A josera egy erosen középkategóriás tap, én nagyon meg vagyok vele elégedve. A kutyaimnak nagyon bevált, normalis a szekletuk, az izomzatot is rendbe tartja. Sőt! Idos, ivartalanított macskám rendszeres hasmenéssel, mindennapos vercseppezessel küzdött es mar elegge megfakult a bundája. Állatorvos tanácsára atvaltottunk josera legerre es a hasmenés, vercseppezes 100%-osan megszűnt es visszafenyesedett a bundája is. Mar hónapok óta csak ezt eszi, semmi mast nem. Legjobb aron a falatozoo.hu forgalmazza.
2016. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szinte az összes változatát kipróbáltam, teljesen elégedett voltam vele. Bár minden kutyának más táp válik be, ami jó az egyikek az nem biztos, hogy jó a másiknak is. Magyarországon a petissimo.hu a legolcsóbb webáruház, a választékuk is megfelelő. Illetve zoofast.hu még olcsóbb, ez egy lengyel áruház, itt a szállítás lehet hosszabb.
2016. febr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!