Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agár gazdik! Mesélnétek egy...

Agár gazdik! Mesélnétek egy kicsit a kutyátokról?

Figyelt kérdés
Főleg a gazdival és a többi állattal (kutyák, macskák, kisállatok stb.) való viszonya érdekelne. Köszönöm. :)

2016. febr. 6. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
44%

Egyèbkènt meg nagy kutyabaràt vagyok, azèrt is voltam a kutyàk kategorian,

De hogy most màr irok, el kell mondanom hogy semmit nem tudok az agàrròl, sose voltam mègcsak agàr közelèben sem, ès nem is ismerek senkit akinek agara lenne.

De szerintem kissè hiperaktív,mozgèkony kutyàk lehetnek, nem hinnèm hogy tulzottan agresszívak vagy ilyesmi, szerintem nevelès kèrdèse hogy hogy fog kilyönni a többi kôrülötte lèvô àllattal,emberrel.

2016. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kutyamutyi ***** válasza:
100%

Agarat szeretnél venni?


Először is olvass el mindent velük és a kiválasztott fajtával kapcsolatban.


Az agár nem állandóan hiperaktív. Kutyától függően napi kb 2 óra futás, mozgás után hazaérkezve ledőlnek és mintha kapcsoló lenne rajtuk, "lusta-üzemmódba" váltanak. Nagyon gyengédek, szelídek.

2016. febr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!