Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kanadai kutyaház méreteket...

Kanadai kutyaház méreteket hol találok?

Figyelt kérdés
Kizárólag a kanadai kutyaház méretek érdekelnek és elkészítési módja vagy készítő elérhetősége. Más kutyaházakról nem kérek linkeket! Köszi! :-)

2016. febr. 7. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor nem a Ferplast "Canada" házakra gondolsz?

Ha nem: akkor milyenre? Kíváncsivá tettél, tavasszal készülök új házat gyártani.

2016. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én se értem mire gondolsz ?
2016. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az aKutya újság 2005/11 vagy 12 havi számában volt egy cikk, amiben bemutatta a gyártó, hogy Kanadában milyen kutyaházban tartják a kutyákat. Ő gyártotta és forgalmazta őket, sőt méreteket is megadott.. De sehol nem találom az újságot és a gyártót sem. Szinte olyan házakról van szó, amit úgy kell "ráhúzni" a kutyára, annyira kis méretűek, de ezt tudják a kemény télben is a legjobban "befűteni.."
2016. febr. 10. 09:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Évek óta ezt keresem én is. Arra emlékszem, hogy valahol Szeged környékén élő gyártó írta a cikket.
2019. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!