Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Kanadai kutyaház méreteket hol találok?

Kizárólag a kanadai kutyaház méretek érdekelnek és elkészítési módja vagy készítő elérhetősége. Más kutyaházakról nem kérek linkeket! Köszi! :-)

Keress kérdéseket hasonló témákban: kutya, kutyaház, ól, Kanada, Szeged, Kutyaház készítő, asztalos, hideg, hőszigetelés

2016. febr. 7. 17:45  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok

Akkor nem a Ferplast "Canada" házakra gondolsz?

Ha nem: akkor milyenre? Kíváncsivá tettél, tavasszal készülök új házat gyártani.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. febr. 7. 19:27 Privát üzenet
én se értem mire gondolsz ?

# 2/3Időpont 2016. febr. 9. 20:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az aKutya újság 2005/11 vagy 12 havi számában volt egy cikk, amiben bemutatta a gyártó, hogy Kanadában milyen kutyaházban tartják a kutyákat. Ő gyártotta és forgalmazta őket, sőt méreteket is megadott.. De sehol nem találom az újságot és a gyártót sem. Szinte olyan házakról van szó, amit úgy kell "ráhúzni" a kutyára, annyira kis méretűek, de ezt tudják a kemény télben is a legjobban "befűteni.."

# 3/3Időpont 2016. febr. 10. 09:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Befogadtunk egy kóbor kutyát és csináltattam egy szép kutyaházat de nem megy bele. A takaróját is beletettem amin feküdt. Nagyon hideg van már, sajnálom szegényt. Mit tegyek?
Labrador keverék kölyökkutyus meg fog fázni télen?
Elment a kutya hangja?
Hogyan helyezzem el a kiskutyát a pincében?
Kutyaház fűtésére mit ajánlanátok?
Hogyan neveljem meg?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!