Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti elvinnétek dokihoz a...

Ti elvinnétek dokihoz a kutyátokat, hogyha láthatóan a műtét után jól van, eszik, iszik, boldognak tűnik?

Figyelt kérdés

A héten műtötték a kutyámat, méhgyulladással. Láthatóan jól van, boldognak tűnik, csóvál meg minden. Eszik rendesen, inni is iszik. A problémám csak az, hogy elvileg kakil, de gyakorlatban nem láttam, mármint a végterméket, pedig nagyon sasoltam! Elment, elvégezte láthatóan, de termék nem volt - legalábbis nem találtam meg. Mondjuk csütörtök, péntek, szombat evett csak - előtte volt a műtét, de csak májkrémet kapott, meg szombaton konzerv kaját. Láttam már milyen az amikor nem tud kakilni, s egyáltalán nem így néz ki. Pisilni tud rendesen, azt láttam is!

A másik meg a hasa, ahol össze van varva, az olyan fura... Hogyha a hátán fekszik, akkor olyan fura tapintású, mintha lenne ott valami, pedig hát kipakoltak belőle minden, szóval ott nem lehet semmi - gondolom én. De hogyha ül, vagy áll, akkor nincs ilyen érzés. Nem emlékszem, hogy előtte is ilyen lett volna e, lehet, hogy igen, lehet, hogy nem...

Szóval egy szó, mint száz, túlaggódom? Abszolút nem tűnik beteg kutyának... csak ez a két dolog...


2016. febr. 7. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az orvosát, mondd el neki is ezeket és melátod ő mit javasol, érdemes-e bevinni.
2016. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasi műtét után ha nincs széklet (ha nem láttad a kakát, akkor veheted úgy, hogy nem volt, csak próbálkozott), akkor az mindenképpen aggodalomra ad okot, én már csak ezért is elvinném dokihoz.
2016. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemes elvinni, ha másért nem, hogy megnyugtasson. Erre nem szabad sajnálni a pénzt és az időt, jobb "lehúzni a klotyón" egy tízezrest, mint megvárni, hogy komoly baja legyen a kutyinak.
2016. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
őszintén nem értem az ilyen kérdéseket. nem vagyok az a minden apróságért a dokihoz rohanó típus, de ha műtét után bármi gebasz vagy furcsaság történik, irány az orvos. inkább megyek egy felesleges kört, minthogy baja legyen a kutyámnak.
2016. febr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma kakilt, láttam. Megnyugodtam.
2016. febr. 8. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!