Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 4 hónapos amstaff...

Van egy 4 hónapos amstaff kiskutyám. Az első két lába görbe. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
8hetesen megvettem egy staffordshire terriert !Papirosan oltásokkal chippel !Es nem 2forintomba került! Égéseges kutya volt .... Az első 2hetben semmi baja nem volt !Aztán olyan 12-13hetes korától elkezdett deformálódni a lába !Elvittem állatorvoshoz nagyon drága oltásokat kap vitaminokat tehát egy szoval mindent megprobáltam nálla hogy ne legyen gőrbe a lába !De meg mindig ugyan olyan görbe!Szerintetek mitől lehet neki??Ha tudtok írjatok mert megválni semmilyen körülmények közt sem szeretnek tőle !
2016. febr. 8. 10:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Attól,hogy átbaxtak és beteg/beltenyésztett.
2016. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mind a ket szulo sulyhuzo kivállo felnokkel rendelkeznek
2016. febr. 8. 10:21
 3/19 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem beltenyesztett kutyárol beszelunk !
2016. febr. 8. 10:21
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Angolkór.

Képet ugyan nem láttam róla, de ha ennyire súlyos a deformitás, valószínű, hogy angolkóros a kiskutya. :(

Nézz utána a betegségnek, és konzultálj az állatorvossal és a tenyésztővel.

2016. febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 bollocks ***** válasza:
62%
Attól, hogy egy beteg keveréket vettél drágán.
2016. febr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

"A kérdező kommentje:


Mind a ket szulo sulyhuzo kivállo felnokkel rendelkeznek



Egyáltalán nem beltenyesztett kutyárol beszelunk !"


Aha...és ezt mondták vagy láttál róla hivatalos,genetikai vizsgálati papírt is? Nem mi?

2016. febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek hulyeseget irni de ezt az angol kort lehetseges hogy kinövi ?Es ha telleg angol koros lehet akkor tulajdonkeppen se futattni se semmilyen sport nem ajánlott a kutyának !?
2016. febr. 8. 10:26
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

Már rég el kellett volna vinned az állatorvoshoz.Normális rendelőbe,nem kijárós falusi lódokihoz.

Megkérdezhetem,mennyibe került a kutya?

A szülőkről láttál olyan papírt,hogy szűrve voltak fajtabetegségekre?

2016. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Láttam genetikai papirt !Visszamenőleg kek hordozo kutyák kennelből 180k-volt ! Tudom miről beszelek 30eves vagyok 17eves koromtól ez a fajta érdekel !Szinte semmilyen más kutyafajta nem erdekel !
2016. febr. 8. 10:30
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet angolkór, illetve okozhatja a nem megfelelő táplálás, hirtelen növekedés, túlzott fehérjebevitel.

Állatorvossal és a tenyésztővel is konzultálj. Dokitól kérj röntgent, vérvételt, minden lehetséges vizsgálatot, amivel kiderül, mi okozza.

Tenyésztővel pedig (már ha tenyésztőtől van), az etetésről. Mivel eteted?

Melyik kennelből van?

2016. febr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!