Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának szabad adni sóskát?

Kutyának szabad adni sóskát?

Figyelt kérdés
Ha megeszik a sóskát lesz valami bajuk?

2016. febr. 8. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne tejszín és fokhagyma akkor kutya bajuk sem lesz tőle. Az én egyik kutyám is félig vega, imád bizonyos zöldségféléket. Ne erőltesd rá, ha nem akarja, tehát ne keverd direkt az étele közé. Nn külön egy komposztos vödörbe szoktam a növényi eredetű maradékokat kiönteni, ami kint van az udvaron, és ha kedve van hozzá megeszi egyből, ha nem, akkor megy hátra a kertbe. Tudják ők, hogy mi jó nekik.
2016. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem erőlteem én rá. Csak megmaradt és úgy voltam vele ha nem lesz baja odaadom neki. Köszönöm a választ! :)
2016. febr. 12. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja most nézem, hogy elbuktam gasztrovizsgán :-D Spenótba teszünk fokhagymát, nem sóskába :-D
2016. febr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem lesz bajuk. rengeteg vasat tartalmaz a sóska. a kutyák esznek növényeket is -akár a tudtodon kívül is), pld esznek széles fűszálakat, ha gyomorbántalmaik vannak.
2016. febr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2021 szeretném kiegészíteni : TILOS kutyának adni sóskát, mángoldot, rebarbarát és minden egyebet amiben oxalát, oxálsav van.


Embernek is módjával kell enni és kalcium tartalmú kiegészítőkkel, mint tejföl, tej stb


Akit érdekel olvasson utána!

2021. júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A kutya ehet fokhagymát, sőt kifejezetten jó neki.
2023. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!