Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez a sok furcsa...

Mi lehet ez a sok furcsa fekete a kutyám hasán? (többi lent)

Figyelt kérdés
5 éves angol cocker spánielem van.Már korábban is észrevettem rajta ezt,de aggasztó hogy azóta sem múlt el.Sok kicsi fekete valamit lehet látni a bőrén,főleg a hasán,de ha közelebbről megnézi az ember,látszik hogy olyan mintha benne lennének a bőrében.Félig kilátszanak,nagyon picik,ha óvatos az ember,egyet egyet ki lehet venni.Az állatorvos nem nézte meg,kozmetikushoz pedig nem vittem még(anyagi okok miatt).Megfürdettem tegnap,de még így is megmaradt!Köszönöm a válaszokat!

2016. febr. 9. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ahogy itt leírod, kullancsnak tűnik. Ki kellene őket szedni gyorsan, mert kutyákra komoly betegséget terjesztenek.
2016. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgyis lehet kullancs,hogy irdatlan sok van belőle? Beteríti a hasát,és messzebbről kosznak látszódik.
2016. febr. 9. 11:31
 3/11 A kérdező kommentje:
A másik meg az hogy tudtommal a kullancs egy idő után nagyra megdagad a sok kiszívott vértől,ezek meg már hosszabb ideje ugyanolyan kis aprók
2016. febr. 9. 11:33
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor meg belefeküdt valamibe, és valami növény magja. Fényképet nem tudsz feltenni róla?

[link]

Itt kérdezd meg, fényképet is felkaphatsz, biztosabb választ kapsz, mint itt.

2016. febr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 aperitif ***** válasza:
Megnézted közelről, amit kiszedtél? Vannak lábai? Ha igen, akkor valami parazita. Csak meg kéne nézetni valami hozzáértővel, állatorvossal, vagy kutyakozmetikussal.
2016. febr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sejtem, hogy mire gondolsz, az enyémnek is van születése óta. Úgy tudom, hogy valami olyasmi, mint a koszmó gomba.

Picit kidudorodó fekete foltocskák. Néha több, néha kevesebb.

Egyszer már teljesen eltüntettem úgy, hogy vettem ezüstkolloidot, és azzal áttörölgettem napjában többször, és egy idő után lejöttek a bőréről.

Aztán később megint megjelent.


Engem nem zavar, nem fertőző.

2016. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amit kiszedtem az úgy nézett ki,mint egy bolha lábak nélkül.Kis fekete hosszúkás valami.
2016. febr. 9. 12:53
 8/11 anonim ***** válasza:
akné, mitesszer? kutyáknál is előfordulhat.
2016. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom... vajon állatorvoshoz vagy kutyakozmetikushoz kellene ezzel vinnem? :(
2016. febr. 13. 09:37
 10/11 anonim ***** válasza:
orvos, az a tuti.
2016. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!