Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan Francia buldognak nincs...

Kan Francia buldognak nincs törzskönyve lehet fedeztetni?

Figyelt kérdés

#kaktusz virága
2016. febr. 11. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A tenyésztés első kritériuma a törzskönyv.
2016. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel így nem minősül francia bulldognak, csak fajta jellegű keveréknek.
2016. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de mivel a kutyádnak nincs törzskönyve, így sem ő nem fajtatiszta, sem a majdani kölykök nem lesznek fajtatiszták, hanem fajtajellegű keveréknek fognak minősülni.
2016. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem ivartalaníttattad, akkor lehet.

De nem sok értelme van egy fajtajellegű keveréket tovább szaporítani.

2016. febr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetni lehet.Csak nem felelősség teljes döntés!


Nem tudhatod milyen betegségeket hordoz(ami rajta nem látszik,de az utódokon előjöhet!)

Akkor sperma vizsgálat kell,hogy egészséges-e neki és tud e termékenyíteni.

Szűrések kellenek bizonyos betegségekre amiket fentebb írtam,te nem látod,de a szűrésekkel kiderül.


Ha egyszer párzott akkor utána tüzelési időben meg fog bolondulni.


Nincs értelme szaporítani a kutyádat.

Gondolom nem szeretnéd,hogy az egyik kölyök beteg legyen,ne adja isten elpusztuljon majd a leendő gazdinál,mekkora fájdalom az! :(


Inkább ivartalanítsd.

2016. febr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Átadási elismervénye van , tanúk is aláírással.
2016. febr. 12. 11:07
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehetett volna könyve is, csak én nem kértem, hobby , kedvenc katyaként került hozzám, csak telik az idő és gondoltam arra, hogy nem-e fedeztetni őt..
2016. febr. 12. 11:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy tenyésztőnél nem opció a törzskönyv. Hanem az alom születésénél lejelenti a létszámot és kapja a törzskönyveket. Teljesen mindegy mire kell, törzskönyvezett, chipezett, oltott, féregtelenített kölyköket ad egy tenyésztő.

Ez olyan, mintha nem kérnéd a kocsihoz a forgalmit 6000-ért, mert úgyis elég a műszaki, meg a biztosítás a közlekedéshez.


Szóval még mindig azt mondom, hogy fajta jellegű keveréket nem érdemes tovább szaporítani.

Mert csak törzskönyvvel igazolható a kutya fajtája. Enélkül keverék.


Átadási elismervényt írok én is neked 2 tanúval, ha kéred a pit keverékem, de attól még az nem lesz fajtatiszta pitbull...

2016. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Neked akkor nem tenyésztőtől, hanem szaporítótól van, aki tenyésztőnek adja ki magát. Ahogy írták, a tk. vele jár, kötelező. Gondolom ha ad, az kamu.
2016. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan korcs kutyám van, hogy az hihetetlen (tündéri aranypofa, imádom), de még róla is alá kellett írni papírokat, mikor elhoztuk. Most akkor őt is szaporítani kellene? Mondjuk nem lehet, mert ivartalan, hála a jó égnek.
2016. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!