Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Délelőtt volt altatva a...

SOS! Délelőtt volt altatva a kutyám és most remeg! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már vagy dél óta ébren van, és 1 órája kezdett el remegni. Szerencsére hol elmlúlik, de aztán visszajön. Most be van takargatva.


Mit tegyek?


2016. febr. 13. 17:47
 1/7 A kérdező kommentje:

és álmos.


nem annyira remeg, hogy epilepsziás görcs lenne...

2016. febr. 13. 17:55
 2/7 Hovarju ***** válasza:
80%

Maradj mellette. Az altatás miatt remeg. El fog múlni, ahogy megy ki belőle az altató hatása.


Én leültem mellé és hagytam, hogy hozzám bújjon. Megnyugodott tőle.

2016. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de altatás után 9 órával?


12kor már ébren volt, igza nem járkálgatott.


17kor jött rá a remegés.

2016. febr. 13. 17:58
 4/7 Hovarju ***** válasza:
100%
Ja ! 24 órára van szüksége, amíg teljesen elmúlik az altató hatása. Nem baj, ha alszik. Hagyd pihenni. Vizet csak akkpr adj neki, ha egyedül el tud menni az edényéig, mert könnyedén félre nyelheti.
2016. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hovarju ***** válasza:
100%

Hívd fel az orvost, aki műtőtte és mondd el neki. Ő tud biztosat mondani, de én még nem aggódnék.

Hátha van valami biztos praktikája rá.

2016. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az altatástól felborul a kutya hőháztartása. Azért remeg, mert fázik. Takard be és maradj mellette.
2016. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tarts meleg helyen. Takard be, sőt akár melegvizespalackot is rakhatsz mellé... Ahogy írták, felborul a hőháztartása.
2016. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!