Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek mi a véleményetek,...

Nektek mi a véleményetek, jobb lenne neki egy másik családnál?

Figyelt kérdés
Három hónapja örökbe fogadtam egy jelenleg 8-9 hónapos fiú kutyust. Kicsi-közepes testű, ivartalanított. Nagyon mozgékony, imád futni, labdázni. Én egy egyszobás lakásban lakom a párommal, és folyton azon aggódom, hogy sokkal jobb élete lehetne ha valaki egy kertes házba fogadta volna be. Velünk is sokat mozog, napi 4-5x séta, kutyafuttatóban (ha nem esik napi fél-egy órát) meg a lakásban is labdázunk, kötelet húzunk, keveset van egyedül. Nem rongál, nem csinál hülyeségeket amit egy unott kutya. Párom szerint nem kell aggódnom, mert sok kerti kutyát nem mozgatnak ennyit aktívan, mert sokan azt hiszik hogy ha a kertben van az már kielégíti a mozgásigényét.
2016. febr. 16. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a párodnak igaza van :) tényleg jó Veletek az élete :)
2016. febr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes gazdái vagytok! Nem számít mekkora helyen él ha megfelelő mozgást kap.
2016. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez mind így van, ahogy írod, nálatok nagyon jó helyen van.

Nem a lakás (vagy kert) mérete számít, hanem hogy foglalkozva legyen a kutyával, a mozgásigénye is ki legyen elégítve. Szerintem ez nálatok rendben van.

Igaza van a párodnak.

2016. febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is az előző válaszolókkal értek egyet. Minden kutya ilyen gazdát érdemelne ;)
2016. febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Egy kutya lelkileg belehalna, ha máshoz kerülne, ti vagytok számára a mindenség. Tökéletes helye van nálatok, tönkretennétek az életét, ha másnak adnátok. Ennél jobb élete nem lehet:)
2016. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szuper helye van nálatok! Lehet hogy egy kertes háznál unatkozna, mert nem elégítenék ki a mozgásigényét, ahogyan Ti!
2016. febr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!