Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kan kutyája egyálta...

A szomszéd kan kutyája egyáltalán nincs bezsongva tüzelő kutyánkra? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Kertben tartott 9 hónapos kutyánk először tüzel. Papírzsepin látszik a vér 2 napja, egyébként nem csepegtet. Szomszéd tüzelő kutyusnál szoktuk hallani, hogy viselkedik a kanjuk, vonyít, a miénknél semmi, pedig találkoztak ma is, tegnap is a kerítésnél. Miért lehet ez? Sétáltatni nem visszük, tehát nem "szórja szét" a pisijét. Holnaptól be is zárjuk. Létezne, hogy nem is fogja a kan kutya megérezni? Vagy lehet később? Más kan kutyák ettől függetlenül észrevehetik?
2016. febr. 16. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd észreveszi, amikor a szuka fogamzó képes. Akkor az udvaron a szuka vizeletének szagát kilométerekre is megérzik a kanok.
2016. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
az én kankutyám 5 évig volt ivaros, de akkor is találkozott tüzelő szukákkal és semmi baja nem volt, egyszer letiltottam és nem próbálkozott többször, ezért nem is fogom soha megérteni h mi ez a nagy hisztéria a tüzelés körül. Sőt a másik kiskutyánk ivartalanítás kitűzött dátuma előtt betüzelt és mindig tolta oda magát neki, de a kan csak elfordult(persze el voltak zárva, de volt h pár percre találkoztak). nekem erről az a véleményem h a farkasfalkába is csak az alfa párosodhat és a családba egy kutya jobb esetben az alárendelt szerepét tölti be.
2016. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Miért nem ivartalanítjátok? Bocsi a kérdésért, de nyilván nem tenyésztő vagy.
2016. febr. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam a kan nem reagált a szomszéd tüzelő szukára. Látszólag.

A szuka igen. Átjött hozzánk. Akkor már úgy gondolta a kanom, hogy miért ne, ha már itt van. Az az egyetlen alom lett a kanomtól. Utána ivartalaníttattam.


Te nem gondolkoztál még ivartalanításon? akkor sokkal könnyebb lenne az életetek, a kutyádnak meg jobb.

2016. febr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!