Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 éves kan amstaff várhatóan...

2 éves kan amstaff várhatóan mennyi idő alatt épül fel az ivartalanításból? Lesz varrata?

Figyelt kérdés
2 nap, 2 hét? Tudom, hogy nem lehet pontosan megmondani. :)
2016. febr. 17. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából azt mondják hogy nem sok idő kb 1 hét. A gyógyulási idő kutyától függ. az én kutyámnak 1 és fél hét volt mire teljesen begyógyult.
2016. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és lesz igen apró heg.
2016. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém kb. 4-5 hétig gyógyult, mert mindig mikor begyógyult, és levettük a gallért, szétnyalta az egész sebet. Ráadásul neki felszívódó varrata volt, és sokáig "kilógott" a cérna..nagyon para volt (voltunk varratszedésen, ki is szedték, amit ki kellett,de volt belső varrat, az lógott ki a szétnyalt sebből). Naponta 3x betadinoztam, letöröltem langyos vízzel (mármint először a víz utána a betadin), megtörölgettem és neogranormonnal bekentem. És visszaraktam sok időre a gallért:D Most egy halvány heg látszódik, semmi más. Fura, hogy nem lóg semmi ott, olyan, mintha p.ncis lenne:D Amúgy is nem vagyok az ivartalanítás ellen, mert állítólag meghosszabbítja a kutya életét 1,5 évvel, és a hererák legalább kizárható, de a viselkedése miatt muszáj volt..hozott rossz viselkedés, nem sikerült kiszedni, így gyorsan ivartalaníttattuk, és most már, bár azóta túl vagyunk 1 sulicserén, de sokkal jobban működik, mint azelőtt:) Sanszos, hogy csak megfelelő kezekbe került, nem csak amolyan jött-ment kiképzőkhöz:)
2016. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!