Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyik nap a puli kutyam...

Egyik nap a puli kutyam oszeverekedett egy német juhász kutyával szerintetek rendbe jön?

Figyelt kérdés
Szerencsére nem lett nagy baj mert közbe avatkoztam csak a kutyamnak az alsó állkapcsán lévő szem foga kifordult az inyevel együtt vérzett is nagyon a vérzés elált nagy nehezen csak most egy mély seb van az alsó állkapcsán a foga meg kifordulva szerintetek begyogyul magától?
2016. febr. 20. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha kifordult akkor nem, vidd dokihoz.


(Nem értem miért nem egyértelmű - sérülés -> doki)


Szerencséd hogy a puliknak direkt "harapásálló" szőrük van.

2016. febr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked a szemfogad kifordulna egy istenes pofontól, szerinted magától begyógyulna? Jól éreznéd magad sérülten. Ugye, hogy nem.


Vidd orvoshoz, sürgősen, bár nem értem miért nem tetted ezt meg eddig?!!!!!

2016. febr. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyobb gond, hogy nem fog tudni enni, szóval csipkedd magad.
2016. febr. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagy fájdalma lehet, hogy kifordult, Gondolj bele, hogy neked hogy fájna, ha a fogad kifordulna..

És javaslom szocializálni a kutyádat, hogy ne legyen ilyen. Plusz a német juhász gazdájának is(már ha van neki..)

2016. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom igazatok is van ki is hívtam a dokit és ő azt mondta nekem hogy nem kell csinálni semmit a kutyamal mert ez most nála olyan mint egy foghuzas az embernél majd magától begyugyol remélem így lesz
2016. febr. 21. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:

kamu. Ha ki van fordulva, akkor ki KELL húzni. Add már meg az orvos számát és nevét, létszi...

mert az ilyen nem orvos, csak pénzszedő...

Ha pedig nem akarod megadni, nyilván csak te találtad ezt ki, és egyáltalán nem hívtál hozzá orvost.

2016. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eleinte enis úgy gondoltam hogy az allatorvosnak nincs igaza és ki kell húzni a fogat.De jobban szemugyre vettem a sebet a szájában és láttam hogy a foga ki van fordulva de a foginyevel együtt ami ki szakadt az alkapcsabol szóval szerintem ha kihuzna a fogat akkor nagyobb kárt tenne a kutyamnak mint ami most van neki. És nem védem a dokit csak lehett hogy igaza van most már enni is tud :-)
2016. febr. 24. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!