Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Farkaskarom eltávolítása...

Farkaskarom eltávolítása ivartalanítással összekötve mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvosfüggő az ár. És az sem mindegy, milyen a farkaskarom. Bőrön lóg, vagy csontos.
2016. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kérlek azt írd meg mi a max.

tudom hogy azért olcsóbb valamivel ha ivartalanításnál veszik le, mert nem kell külön altatni , kíváncsi lennék mennyi + költséggel számoljak

2016. febr. 21. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudok sem minimumot, sem maxot mondani. Nyugodtan nézz ki egy orvost, rendelőt és kérdezd meg telefonon az árat. Az is számít az altatás áránál, hány kilós a kutya.
2016. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak bőrön van a karom, akkor kb 5 ezer Ft-ból meg lehet úszni a dolgot, ha csontos, akkor az bonyolultabb, én 20 ezret fizettem érte. Az ivartalanítás is változó, fiú kutyáknál úgy 15-17, lány kutyáknál 20-25 körül szokott lenni, de tényleg orvostól függő. Kérdezz rá több helyen.
2016. febr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!