Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan szag, dolog amit ha...

Van olyan szag, dolog amit ha a kutyák megéreznek, látnak, akkor oda mennének elvégezni a dolgukat?

Figyelt kérdés
Tehát ha a kutyák megérzik azt az adott szagot, vagy meglátják azt a dolgot, akkor azt az adott helyet választanák az ürítéshez? Jó lenne egy ilyen dolog, hogy a városokban csak ilyen bizonyos helyre ürítsenek a kutyák, és ne legyen tele minden a piszkukkal...

2016. febr. 21. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha te így be tudnád szabályozni a kutya fenekét, akkor megtapsollak! :D

A kerti kutyák megtanulják, hogy egy helyre piszkítsanak, hiszen "ahol élek, oda nem kakálok". Van, amelyik kutya nem is hajlandó a kertbe végezni a dolgát, hanem kikönyörgi magát az utcára (ismerős kinti-benti goldenje ezt csinálja :D).

A gazda dolga felszedni a kulát, nem a kutyáé. Két közepes testűm van lakásban, és mindig felszedem utánuk a cuccot, mert én se szeretem a cipőmből kapargatni az akna maradékait...

Ha a Pavlovi-reflex szerinti az elgondolásod.. Háát... Szerintem nem. A kutya ezt nem úgy szabályozza, mint az ember.

2016. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk fel kellene szedni a kedves gazdáknak, akkor nem lenne tele a város kutyapiszokkal. De amúgy a kutyák ösztönösen szeretik kicsit elrejteni, ha nem is annyira, mint a macskák. Az enyéim mindig csak fűbe, meg ősszel az avar közepébe szeretik csinálni, néznek is az emberek, mikor este a telefon zseblámpa funkciójával pásztázom a földet, másik kezemre zacskó húzva és csak azt látják, hogy bogarászom ott az aljnövényzetet :D
2016. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, abban teljesen igazad van, hogy a gazdának kellene takarítania az állata után, de ahogy tapasztalom, sajnos ez a gyakorlatban már nem így működik...szerintem az ilyen emberek gondolkodását nem lehet megváltoztatni, így most próbálok valamit kitalálni a kutyák oldaláról :D
2016. febr. 21. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan külvárosi vagyok, de itt is akad a járda közepén egér méretű kula... Azzal a felszólítással karöltve, hogy "kicsi kutya kicsit szarik!".. Ja, de ugyanolyan rohadt büdös és kínlódni kell a pucolással, valamint kikerülni is nehezebb. :P
2016. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 elwera ***** válasza:
Nincs
2016. febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!