Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jogosan figyelmeztette a...

Jogosan figyelmeztette a vendégemet a kutyám?

Figyelt kérdés
Haverom átjött és csokit zabált a kutyám előtt. Pitiztetni akarta meg szívatta. Szája elé rakta a csokit, aztán megette. Amikor a csoki elfogyott, természetesen sértődötten a helyére ment. Haverom jókat röhögött, és jó kedvében odament a kutyámhoz, és megakarta simogatni vagy mit tudom én mit akart csinálni (nem voltam kint), és a lényeg hogy a kutyám odanyúlt a fogával a kezéhez, annyit csinált csak hogy a fogát odaérintette. Semmi nyoma nem maradt persze.
2016. febr. 22. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem megérdemelte. Már csak azt nem értem, hogy minek barátkozol ilyen taplókkal, plusz minek hagyod, hogy szívassa a kutyád? Naaaa?!?!
2016. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy ne csesztesse. Egyébként úgy gondolom hogy a kutyának is vannak érzései és teljes mértékben joga van ahhoz hogy arányosan kiálljon magáért. Egyébként nem egy kis kutya hogy pátyolgassam.
2016. febr. 22. 12:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vágtam volna ki, mint macskát szrni... mármint a kedves "haverodat". Megérdemelte, amit kapott a kutyától.
2016. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
szerintem sem kellene, hogy így bánnyon a kutyáddal. És ha véletlenül kikapja a kezéből a csokit és megeszi? Mehettél volna orvoshoz. Szerintem hanyagold ezt a haverodat.
2016. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Még mindig jobb a pitiztetés, mintha adott volna neki.

Ez a kutya részéről egy "Menj má a fszomba"- gesztus volt, hiszen piszkálták a saját helyén.

Nem is kell pátyolgatni, a zsebcirkálókat sem. :)

2016. febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Azért túlzásba sem kell vinni ezt a csokiféltést, egy kockától nem esik kómába egy nagytestű, vagy akár közepes kutya... -.-

Nem kell neki adni, mert rohasztja a fogait, hosszútávon elhízást okoz. Csak nagy mennyiségben halálos.

2016. febr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kaukázusi-Sarplaninac, nem érzékeny a gyomra, szokott kapni főtt ételt is, természetesen mindenféle fűszer nélkül.
2016. febr. 22. 12:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a kutyának adok igazat.
2016. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jogosan. Annál is inkább, mert te nem voltál ott, nem számíthatott rá, hogy majd a falkavezér elintézi, hát elintézte ő maga. Haverod most megtanulta tisztelni az állatokat?
2016. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyrészt egyetértek az előttem szólókkal, én nem hagytam volna a haveromat, hogy a kutyát ugráltassa, viszont nálam alapszabály, hogy a kutyáim nem támadhatnak emberre semmilyen körülmények között, mert az már nem lesz olyan vicces, ha valakit meg is harap(egy másik alkalommal), mikor az illető tényleg nem idegesítette semmivel.
2016. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!