Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud ajánlani rotweiler...

Valaki tud ajánlani rotweiler tenyésztőt (nem szaporítót! ) somogy megyében?

Figyelt kérdés

2016. febr. 22. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Az amstaffos kérdésedhez is leírtam, ide is leírom, hogy ha nagyon kell ez a fajta, akkor keress egy szimpatikus tenyésztőt, és ha vannak kiskutyák, akkor menj el érte. Ennyit megtehetsz, egy 15évre szóló kutyáért..
2016. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1: Nem irtam én semmi féle amstaffos kérdést.

2: Mielött vennék egy kölyköt elötte azért kiváncsi lennék a szüleire hogy kb mit lehet várni. És fölöslegesen nem akarok 600km et utazni mert mivan ha valami beteges, ideggyenge szülei vannak?

3: Olyan ember válaszát várom aki vett már a megyébe Rotit! Köszönöm! :)

2016. febr. 24. 12:43
 3/8 A kérdező kommentje:
mert ugye a mozgásszervi rendelenességek nem látszanak a szülők képén.
2016. febr. 24. 13:26
 4/8 anonim ***** válasza:
emailon is el tudja küldeni a felmenőket. Szerinted mi leutaztunk minden kérdéskor az ország másik végébe?:D Ha pedig nem adja ki email-en akkor ott valami gikszer van. Ennyi.
2016. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jaj... Olyan emberek válaszát várom aki vett már rottweilert somogy megyébe :) És képen nem látsziv hogy van e valami mozgásszervi rendellenessége azt csak élőbe lehet észre venni
2016. febr. 24. 20:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Én Szennába tudok egy tenyésztőt.


Nem ismerem, nekem nem onnan lett kutyám, de ajánlották nekem is.

2016. febr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És tényleg! Találtam képet az apáról de ő nem tetszik vagy túl zsíros vagy nemtudom miért de amiket nézegettem rotikat meg akikkel találkoztam sokkal szebbek voltak. De azért köszi már ez is valami és lehet hogy személyesen is megnézem. De megkérdezhetem hogy a tiéd hol vetted vagy kitől? :)
2016. febr. 26. 14:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Akiktől vettem már nem tenyésztenek rotit. Vagyis ez a legutolsó információm róluk. Szőlőhegyi Bitangűző kennel egyébként :)
2016. febr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!