Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terrier vagy Bichon...

Yorkshire terrier vagy Bichon havanese?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok?

2016. febr. 23. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Attól függ, te mit tudsz neki nyújtani? Hogy tartanád? Milyen lenne egy napod vele?


Egyébként van 100+ ezer forintod fajtatiszta kutyára? Szaporítótól ne vegyél olcsón kutyát, mert az vagy beteg lesz vagy keverék.

2016. febr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egyiket sem.

De ha e kettő közül kellene választanom, akkor a yorkie-t, mivel pörgős, terrier, és nekem ez a tulajdonsága szimpatikus.

Ne külső, hanem jellem alapján válassz, amelyik jobban illik hozzád, az életstílusodhoz.

2016. febr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekünk két éve bichon bolognesénk van és nagyon bevált, ha lehet ezt mondani. Nem teszi tönkre a lakást, jól bírja a gyerekek dilijét, és a kertet se túrta össze. Nem hullik a szőre, nem büdös, évente négyszer visszük kozmetikushoz, aki egyébként azt mondta, hogy minél göndörebb egy kutya szőre, annál kevésbé hullik.
2016. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bichon (nekem a terrier vér nem jön be).
2016. febr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!